«

»

Polecamy Rage od 5,77 zl w G2Play i Kinguinie

Do ostatecznej ceny dochodzi jeszcze opłata za płatność (najkorzystniej wybrać Przelewy24). 

 • Na G2Play wychodzi 5,88 zł razem z opłacami. IMO świetny deal 🙂 https://image.prntscr.com/image/hOAcH9KcTyKMSeY5LTxvaw.png

  • ja mam w 1 brak w magazynie a w drugiem niecałe 9 zł

 • Ceny już wyższe na g2play a na kinguinie towar wyprzedany 😛

 • Liczę, że Avalanche zrobi RAGE 2 dużo lepiej niż poprzedni twórcy jedynkę, bo tak nudnej, niby otwartej, a jednak korytarzowej strzelanki ze zwalonymi hitboxami i ogólnie srednim gamplayem dawno nie miałem z gier reklamowanych jako AAA (z tamtego okresu nędzniejszy był chyba tylko Aliens Colonials Marines) 😉

  • Gra jest fajna, ale otwiera się dużo za późno. Zanim dostaniesz do zabawy wszystkie pukawki mija jakieś pół gry, ale jak już się w łapy dostaje cały arsenał wraz z ulepszeniami to strzelanie to po prostu przyjemność. Natomiast grze przydałby się system szybkiej podróży, bo niestety przejażdżki po pustkowiach są nudne i powtarzalne.

  • Hitboxy nie są zepsute to przeciwnicy są takimi mini gąbkami na pociski. Poza tym animacje trafień są tu jednymi z najlepszych w shooterach. Paradoksem tej gry jest to, że wolno się rozkręca, więcej strzelania dostajemy dopiero po Mieście Duchów (połowa gry), a i tak jest tego niewiele niestety. Sytuację poprawia trochę dodatek The Scorchers i powtarzalne czyszczenie kanałów z mutantów. Poza tym Rage posiada dodatkowe 9 misji do coopa, które wszakże można także przejść samemu, a nie komunikuje tego faktu, przez co spora liczba osób mogła je przeoczyć. Ogólnie Rage to przykład bardzo dziwnej gry w której skopano mnóstwo elementów, ale zarazem posiada jeden z bardziej zadowalających feelingów strzelania w historii Fps-ów. Gra długa, ale z dosyć małą ilością akcji. Quasi otwarty świat z liniowymi misjami. Produkcja wielu paradoksów i eksperymentów urwana w momencie, kiedy zaczyna się rozkręcać.

 • Dzieki Panowie 🙂 Wlasnie przed chwila zakupilem tego Rage za 5,88zl z g2play. Jest on razem z jakimis dodatkiem. Jesli ktos chce kupic to lepiej sie spieszyc, bo wlasnie zauwazylem, ze po moim zakupie, cena skoczyla o 10gr.

  • Jeśli chodzi o dodatek to pewnie „Sewers DLC”, dodają to wszędzie praktycznie, ot taki symulator Tadeusza Norka.