X

«

»

Quantum Break na Steama za 68 zł w Instant-Gaming

Quantum Break (Steam) – 15.79€

Płatność Paypalem wiąże się z dodatkową opłatą oraz koniecznością weryfikacji tożsamości. Rekomendujemy dokonanie płatności za pomocą karty płatniczej.

 • Warto poczekać?

  • Zawsze warto, kwestia na ile chcesz grać już, a na ile później za mniej. Myślę, że w przypadku tytułu dla jednego gracza pośpiech nie jest wskazany.

  • Kupiłem dyszkę drożej – miesiąc temu – i nie żałuję 🙂 Świetna gra, a wersja sztimowa chodzi jak pszczółka!

  • Fatalna optymalizacja, a z włączonym upscalingiem gra wygląda jak kupa. IMO nie warto.

   • Lui

    Ty to na wszystko narzekasz. Zawsze coś nie pasuje. Jeszcze nie widziałem pozytywnego komentarza z Twojej strony… Co za typ…
    Recki na Steamie są wybitnie pozytywne. Mało jest negatywnych komentarzy, a sądzę że gdyby było tak jak mówisz – aż tak źle, to recki byłyby zupełni inne.

    • Mam to samo wrażenie, ale nie odzywałem się bo nie rozumiem w ogóle takiego zachowania

    • Lui

     Bo taka prawda. Ani razu jeszcze nie widziałem jego komentarza, który byłby bez „hejtu”.

    • Gość lubi krytykować, i ma do tego pełne prawo. Szczególnie, że wytyka w tym przypadku okrutną bolączkę produkcji.

    • Nie podoba się to nie czytaj moich komentarzy, proste.

     Większość ludzi ma domyślne włączony upscaling i wtedy gra faktycznie działa idealnie, stąd też tyle pozytywnych recenzji.

   • Bardzo dobra optymalizacja, gram na sprzęcie poniżej minimalnych (na GTX660) w 1080p/mdeium/upscaling, w niemal idealnych 30 klatkach i jest to doświadczenie identyczne z tym z XO gdzie gra zebrała pozytywne oceny (77% GS). Efekty są co prawda wtedy mało precyzyjne ale na PC można dodatkowo wyostrzyć grę wyłączając ziarno w opcjach i wymuszając FA x 16 w panelu sterowania i od razu robi się nieco lepiej.

 • Wersja steamowa ma DX12?

  • Nie , nie ma obsługi DX12. Nie wygląda przez to wcale gorzej, a na pewno chodzi dużo lepiej. Jak bardziej stanieje, to kupię.

 • Dzięki za cynka. Kupione dla grupy 🙂

 • Żeby tylko była wersja PL to chętnie bym już dawno kupił ;/

 • Grzesiek M.

  Kupione. Szkoda tylko, że rozdzielczość gra ogranicza mi do 1366×768 przy ekranie fullHD. Podejrzewam, że to kwestia ilości pamięci grafiki (GF GTX950M 2GB). Domyślnie ustawiło mi 1280×720 i low detail. Ustawiłem na wspomniane 1366 i medium detail i działa tak samo płynnie. Jeszcze nie zdążyłem porządnie się do niej przysiąść, ale gra zdecydowanie ma potencjał a z babolami jakoś dam sobie radę.

 • 🙂 Hmmm ” fatalne efekty” już mi mówi że nie zgrałeś nawet godziny. Uruchamiałem i z wszystkim na maksa, było ostrzej i tyle, no to kupa jak się patrzy 🙂 „Gra przy włączonym upscalingu wygląda gorzej niż Alan Wake” czyli nie grałeś w żadną z nich jak widać, przechodzę AW średnio raz na rok i zawsze mam kopie z goga na pnndrive żeby zainstalować komuś kto nie zna, ale do globalnego oświetlenia z QB żaden efekt graficzny z AW nie ma startu, skok jak między HL1 a 2. Ja tu sobie piszę co widziałem ale Ty i tak opowiesz swoje bajki, teorie nakreślone po filmikach na youtubie czy godzinie w truotrialu, trochę osądzam ale to co piszesz na to wskazuje jednoznacznie. „Optymalizacja leży i kwiczy” no to już było i były dowody przeciwko ale chyba nie dotarły a żadnych kontrargumentów oprócz drugiej pary policzków też nie było.

  • Nom, no przecież nie grałem w cale w grę, a kupiłem sobie ją i przeszedłem na niby.

   Fantastycznie, że sobie przechodzisz Alana raz do roku, ale kompletnie nie wiesz o czym piszesz. Gra z włączonym upscalingiem wygląda jak klip na youtubie odpalony w rozdzielczości 240p, dlatego też Alan Wake w pełnym full hd najzwyczajniej w świecie wygląda znacznie lepiej. Ba, zaryzykuję stwierdzeniem, że z włączonym upscalingiem gra wygląda nawet gorzej niż wersja na Xbone, bo tam grafika jest jakby mniej „rozmazana”.

   Grasz na ziemniaku z odpalonym upscalingiem w „30” fps, więc na pewno wiele widziałeś. Ot opinia pieniacza, który wyrzucił swoje pieniądze na słaby produkt, ale za wszelką cenę go broni.

   • 🙂 Napisałem co widziałem 🙂 Gra jest słaba ale przecież nie mówiłem że nie, od początku oceniam przecież piękną oprawę i efekty (niestety nie renderowane w fullHD). Nie wyzywałem opinii innej osoby od „dupnych” a samej osoby „pieniaczem” i nie nazwę choć z pewnością się domyślasz co myślę teraz o tobie. Tak gram na ziemniaku ale to nie znaczy że gra działa tragicznie, tak jak napisałem, poczytaj sobie DF i ich analizy a dowiesz się że medium/1080p wcale mocno nie odbiega od wymaksowanej produkcji i jest wciąż piękne i imponujące również według mnie. Porównywanie warstwy graficznej do AW zostawię bez komentarza bo najwyraźniej nie wiesz co piszesz i ja już Ci wybaczam i nie próbuję wytłumaczyć. 🙂 Tak w skrócie, podniesienie rozdzielczości nie sprawi magicznie że gra wizualnie przeskakuje generacje, to wręcz śmieszne stwierdzenie 🙂

    • Obiektywnie patrząc lepsza mniej efektowna, ale ostra jak żyleta grafika Alana niż rozmazana maź w upscalingowanym Quantum Break.