Premiera System Shock

Przegląd ofert System Shock. Premiera i cena remake'u. Sprawdź gdzie kupić grę na PC najtaniej

Premiera System Shock na PC już jutro. Twórcy wiele razy przekładali debiut swojej produkcji. Jedną z przyczyn było ogłoszenie resetu prac nad tytułem. Na całe szczęście remake kultowego klasyka pojawi się na rynku pod koniec tego miesiąca. Cena System Shock w przedsprzedaży zaczyna się już od 129,53 zł.

Powrót kultowego System Shock

System Shock (2023) to kompleksowy reamke kultowej produkcji z 1994 roku. Nowa wersja łączy w sobie klasyczne założenia rozgrywki i stworzoną kompletnie od podstaw oprawę audiowizualną. Twórcy postanowili dostosować retrofuturyzm do najnowszych standardów, wykorzystując w tym celu moc silnika Unreal Engine 4. Produkcja otrzyma także zupełnie nową ścieżkę dźwiękową. Warto wspomnieć, że głosu głównej antagonistce – sztucznej inteligencji SHODAN, użyczyła ta sama aktorka co w oryginale. Gracze ponownie wcielą się w postać hakera przybywającego na stację kosmiczną Cytadela. Jego zadaniem jest powstrzymanie złowrogiej SI. W trakcie zabawy czekają na nas nowi przeciwnicy, ulepszone mechaniki walki i hakowania, a także wiele usprawnień dotyczących sterowania i interfejsu użytkownika. Co ciekawe, remake otrzyma polską wersję językową w postaci napisów.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy artykuł pod kątem dostępności ofert i cen.


Cena System Shock na PC

Data premiery System Shock na PC nie powinna już ulec zmianie. Dziś (09.05) twórcy ogłosili, że gra otrzymała status GOLD, co oznacza, że debiut 30 maja 2023 roku jest prawdopodobnie niezagrożony. Tytuł pojawi się na platformach Steam, GOG.com i Epic Games Store. Jeśli zamówicie grę w przedsprzedaży to w ramach bonusu otrzymacie też System Shock 2: Enhanced Edition za darmo. W cyfrowej dystrybucji cena System Shock zaczyna się od 129,53 zł. W bliżej nieokreślonej przyszłości produkcja trafi także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S:


Zagraj w demo System Shock za darmo przed premierą

Łowcy, na szczęście nie musicie kupować kota w worku. Jeśli zastanawiacie się jak twórcy z Nightdive Studios poradzili sobie z odświeżeniem klasyka, to na wszystkich trzech platformach cyfrowych czeka na Was wersja demonstracyjna gry. W demo System Shock za darmo możecie zagrać już dziś:

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.

Łowcy, co sądzicie o remake’u System Shock? Czekacie na odświeżoną wersję klasyka z lat 90? Graliście może w oryginał? Koniecznie napiszcie w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.