Premiera Crusader Kings III_Tours & Tournaments

Przegląd ofert Crusader Kings III: Tours & Tournaments na PC. Sprawdź gdzie kupić najtaniej dodatek do uznanej strategii

Premiera Crusader Kings III Tours & Tournaments już 11 maja 2023 roku. Najnowsze rozszerzenie do uznanej strategii wprowadzi do gry tytułowe podróże i turnieje. Cena Crusader Kings III Tours & Tournaments na PC zaczyna się od 79,69 zł. Dodatek wchodzi także w skład specjalnego pakietu Crusader Kings III: Chapter II.

Jakie zmiany wprowadza Crusader Kings III Tours & Tournaments

Drugie rozszerzenie do Crusader Kings III wprowadza do gry kilka nowych mechanik. W ramach dodatku Tours & Tournaments będziemy mogli podróżować po królestwie, brać udział w turniejach rycerskich oraz innych wydarzeniach. Wprowadzone nowości mogą zostać wykorzystywane przez nas na wiele różnych sposobów. Każda z takich wypraw stanowi idealną okazję, aby odwiedzić swoich wasali. W trakcie różnego rodzaju uroczystych wydarzeń, takich jak zaślubiny czy ogromne polowania, będziemy mogli pozbyć się niesprzyjających nam lenników. Musimy mieć się jednak na baczności, ponieważ ofiarą zdrady może paść również sam gracz.

Cena Crusader Kings III Tours & Tournaments na PC

Aktualnie cena Crusader Kings 3 Tours & Tournaments (klucz Steam) zaczyna się od 79,69 zł. Oferta ta dostępna jest w cyfrowym sklepie CDKeys. Dodatek wymaga do uruchomienia podstawowej wersji tytułu. Przypominamy, że data premiery Crusader Kings 3 Tours & Tournaments została zaplanowana na 11 maja 2023 roku:

Gdzie kupić tanio Crusader Kings III: Chapter II

Cena Crusader Kings III Tours & Tournaments nie jest wygórowana. Jeśli planujecie jednak zakup kolejnych dodatków do Crusader Kings III, to powinien zainteresować Was specjalny pakiet – Crusader Kings III: Chapter II. Zestaw zawiera najnowsze DLC oraz dwa nadchodzące rozszerzenie, do których dostęp uzyskacie w dniu premiery:

Premiera Crusader Kings III_Tours & Tournaments

W skład zestawu Crusader Kings III: Chapter II wchodzą:

  • Elegance of the Empire DLC – dostępne od razu po zakupie
  • Tours & Tournaments DLC – premiera 11 maja 2023 roku
  • Wards & Wardens DLC – premiera 3 kwartał 2023 roku
  • Legacy of Persia DLC – premiera 4 kwartał 2023 roku

Zagraj w Crusader Kings III w ramach Xbox Game Pass

Łowcy, przypominamy Wam o obecności Crusader Kings III w Xbox Game Pass. Tytuł dostępny jest w abonamencie Microsoftu w wersjach na PC oraz konsole Xbox Series X|S:

Jeśli planujecie zagrać w Crusader Kings 3 w Xbox Game Pass, a nie posiadacie jeszcze abonamentu XGP, to zapraszamy Was do skorzystania z naszego poradnika Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 59,23 zł, 8 miesięcy za 100,87 zł, 14 miesięcy za 181,87 zł, 26 miesięcy za 384,86 zł. Więcej możliwości kupienia XGP znajdziecie na TaniGamePass.pl

Przegląd ofert na inne dodatki do Crusader Kings III

Jeśli interesują Was poprzednie dodatki do Crusader Kings III, to poniżej znajdziecie najlepsze oferty na wszystkie dostępne aktualnie rozszerzenia. Najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest osobny zakup pakietu Crusader Kings III: Chapter I oraz dodatku Friends & Foes:

Zestaw Crusader Kings III: Chapter I (dawniej nazywany Expansion Pass) zawiera:

  • Fashion of the Abbasid Court DLC
  • Fate of Iberia DLC
  • Northern Lords DLC
  • Royal Court DLC

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.