Promocja na doładowanie 100 pln do PlayStation Store
  Polecamy

Już jutro January Sale w PS Store! Zaoszczędź na zakupach dzięki giftcardom – doładowanie 100 PLN za 80,41 zł, 200 PLN za 158,97 zł w Eneba

22 grudnia (środa) startuje Styczniowa Wyprzedaż w PlayStation Store (źródło: PushSquare), dlatego warto zawczasu się do niej przygotować 🙂 Wykorzystując specjalny kod zniżkowy w sklepie Eneba kupicie tanie giftcardy do PSN. Doładowanie 100 PLN kosztuje jedyne 80,41 zł!, natomiast 12 miesięcy PlayStation Plus 164,51 zł:

Cena z kodem zniżkowym OstatniPrzedSwietami

Podane ceny uwzględniają prowizję za płatność przez Przelewy24.

Jeśli kod zniżkowy nie działa, w rozwinięciu wpisu znajdziecie instrukcję jego użycia.

Łowczy, jeśli nie chcecie czekać z zakupami gier PlayStation do jutra, przypominamy o trwającej promocji Okazje na koniec roku w PlayStation Store.

Jak korzystać z kodu tylko dla Łowców Gier podczas zakupów w Eneba

  1. Aby upewnić się, że promocja trafi tylko do naszych Czytelników, kod rabatowy połączony jest z odnośnikami z Lowcygier.pl. Należy wejść w dowolny link z artykułu, aby kod zadziałał.
  2. Kod można użyć tylko raz.
  3. Kod aktywować można wyłącznie na terenie Polski.
  4. Jeśli spełniasz kryteria 1-3, a mimo wszystko kod rabatowy nie działa, spróbuj wyczyścić ciasteczka Eneba i przejść ponownie do sklepu przez nasz odnośnik. Alternatywnie, skorzystajcie z linku w trybie incognito.

Kod zniżkowy OstatniPrzedSwietami należy wprowadzić w koszyku w podsumowaniu zamówienia:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.