X

«

»

Promocje w Kinguin (22.02)

kinguin logo

Ceny z kodem zniżkowym GAMES4EVER i bez uwzględnienia Kinguin Buyer Protection.

Middle-Earth: Shadow of Mordor Steam Key – 45,66 zł + VAT
Grid Autosport Steam Gift – 23,81 zł + VAT
Space Engineers Steam Gift – 22,90 zł + VAT

Nadal dostępne są też

Heroes of Might & Magic III – HD Edition Steam Key – 27,78 zł + VAT
Age of Wonders III – Deluxe Edition EU Steam Key
– 25,03 zł + VAT

Total War: Attila Steam Key – 87,39 zł + VAT

 

Kinguin to platforma podobna do Allegro, pośrednicząca w dystrybucji kluczy. Swoje oferty może na niej wystawić dowolny zweryfikowany sprzedawca. Kupowanie na Kinguin jest więc obarczone pewnym ryzykiem, gdyż pochodzenie kluczy jest ciężkie do ustalenia. Radzimy korzystać jedynie z ofert sprzedawców z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Za dodatkowe 2,95 zł możecie zakupić Ochronę Kupujących Kinguin, gwarantującą zwrot pieniędzy na okres 30 dni od zakupu.
Ceny podane w newsie nie są ostateczne i nie uwzględniają podatku VAT (dla Polski wynosi on 23%) oraz opłaty za płatność wynoszącej 1,77 zł.

 • Age of Wonders 3 to by chętnie…ale nie za bardzo ufam takim resellerom.

 • Czemu nie podajecie końcowych cen?

  • x+y=2
   y=1
   Czemu nie podajecie ile wynosi x?

   • Nie rozumiem co masz na myśli, ale post Mar_cusa pokazuje o co mi chodzi. Nikt nie płaci ceny netto, tylko brutto. A ta cena brutto (większa o 1/4), nie jest tak atrakcyjna (być może w ogóle nie jest atrakcyjna). Ba, np. taki Grid był dostępny za mniej w GMG, które to jest dużo bezpieczniejszym sklepem (w sumie to brak porównania). Ten news to albo taka niestosowna reklama partnera Łowców, albo może jednak podane ceny są cenami ostatecznymi i tego VATu można uniknąć (legalnie!). W pierwszym przypadku jest to bardzo niewłaściwe zachowanie administracji wobec użytkowników. W drugim jest to dość niezła okazja (ale pomijając tutaj całkowicie temat bezpieczeństwa, legalności, itp. – jedynie odnosząc się do końcowej ceny). Dlatego byłoby mi niezmiernie miło, gdyby ktoś z administracji mógłby się do mojego pytania ustosunkować.
    Nie pytam dla samego bicia piany, ale jeśli mogę kupić Steam Gifta (nie klucz!) tego Grida za 23,81+ ewentualnie 1,77 (co też jest „dziwne”, i podana cena powinna już zawierać takie „dodatki”) i miałbym do tego 100% pewność co do legalności tego zakupu, braku regionlocka na granie i aktywację i że gra mi nigdy nie zniknie to jest to aktualnie najniższa cena jaka była i biorę w ciemno.

  • John

   nie musisz płacić sztucznie nałożonego vatu. dodatek hola i proxy z usa…

 • Ceny z kodem zniżkowym GAMES4EVER i bez uwzględnienia Kinguin Buyer Protection.

  Middle-Earth: Shadow of Mordor Steam Key – 57,93 zł
  Grid Autosport Steam Gift – 31,06 zł
  Space Engineers Steam Gift – 29,93 zł

  Nadal dostępne są też

  Heroes of Might & Magic III – HD Edition Steam Key – 35,94 zł
  Age of Wonders III – Deluxe Edition EU Steam Key – 32,56 zł
  Total War: Attila Steam Key – 109,26 zł

 • Gumipoliku

  Podany kod zniżkowy już nie działa.
  Inny dający 3% mniej: FNCB3

 • John

  a co to znaczy legalnie? kupujesz grę w internecie i wg ciebie legalne jest, że płacisz 23% vatu, bo masz ip z Polski? no to ja nie loguję się z Polski, loguję się z usa, bo z tamtym krajem się połączyłem, więc również kupuję legalnie, rotfl.

  • Nie dlatego, że ma IP z Polski, tylko dlatego, że mieszka w Polsce, a tutaj obowiązuje 23% VAT.

   • John

    niech więc dalej uiszcza wspomniany vat, kupując przez internet cyfrowy download – bo do tego to się sprowadza. co kto lubi…