Pre-order Armored Core VI Fires of Rubicon na PS5

Armored Core VI od From Software za 248 zł w PlayStation Store. 87 Metascore na podstawie 50 recenzji

Łowcy, premiera Armored Core VI Fires of Rubicon już jutro. Cyfrowe wydanie gry na konsolę Sony PlayStation kosztuje 299 zł. Możecie jednak tą cenę obniżyć o około 51 złotych dzięki wykorzystaniu tanich doładowań 100 PLN do PSN.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy cenę Armored Core VI przy zakupie za doładowania.

Promocja na Armored Core VI Fires of Rubicon w PlayStation Store

Poniżej znajdziecie oferty na preorder Armored Core VI Fires of Rubicon w promocyjnej cenie. Na zakupie gry możecie zaoszczędzić dzięki tanim doładowaniom 100 PLN do PSN. Podane kwoty uzyskacie wykorzystując do zakupu giftcardy 3x 100 PLN. Analogicznie, wybierając Armored Core VI Fires of Rubicon Deluxe Edition sięgnijcie po doładowania 3 x 100 PLN, dopłacając pozostałe 39 zł inną metodą płatności w PS Store. Przypominamy, że data premiery została wyznaczona na 25 sierpnia 2023 roku.

Najlepsze oferty na doładowania znajdziecie w widżecie poniżej. Zachęcamy Was również do sprawdzenia naszego poradnika, jeśli nie wiecie jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store.

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.