Premiera Ad Infinitum

Premiera Ad Infinitum już dziś. Wciel się w niemieckiego żołnierza z PTSD już za 92 zł (zamiast 162 zł)

Za nami premiera Ad Infinitum. Najnowszy horror niezależnego studia Hekate zadebiutował na PC oraz na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Tytuł w wersji na Steam możecie zakupić już za 91,56 zł. Cena Ad Infinitum na platformie Valve wynosi natomiast 161,99 zł. Taniej dostępne jest też specjalne wydanie Supporter Edition.

Promocje na Ad Infinitum w wersji na Steam

Łowcy, jeśli jesteście zainteresowani grą studia Hekate, to poniżej znajdziecie najlepsze oferty na tanie Ad Infinitum na Steam.

Przypominamy, że cena Ad Infinitum bezpośrednio na Steam wynosi 161,99 zł.

O czym jest gra Ad Infinitum?

Produkcja berlińskiego studia Hekate to pierwszoosobowy horror psychologiczny. W ramach rozgrywki poznajemy losy niemieckiego żołnierza, któremu udało się przeżyć koszmar Wielkiej Wojny. Jednak zakończony konflikt nie opuszcza jego umysłu, zadręczając go, pełnymi wypaczonych wspomnień, przerażającymi snami. Wraz z rozwojem fabuły coraz dokładniej poznajemy świat z perspektywy zmagającego się z wieloma traumami bohatera. Całość bardzo przypomina tegoroczne Amnesia: The Bunker, szczególnie ze względu na okres I Wojny Światowej. W przeciwieństwie do gry studia Frictional Games, Ad Infinitum dostępne jest w polskiej wersji językowej.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.