Komentarze do "PlayStation Plus na 12 miesięcy za 167,49 zł w Eneba"

 1. Doladowalem konto na psn z jakiś darmowych środków empiku za 120zl w celu skorzystania z ostatniej promki, która magicznie zniknęła :v
  Mysliscie, że dadzą na Black friday znowu?

 2. Mam pytanie – czy gry z wersji pudełkowej PlayStation Hits są już w wersji update’owanej?

  1. Chodzi o to czy mają wszystko aktualne poprawki na dzień reedycji? Ciężko powiedzieć, ale powinny być np. Horizon Zero Dawn jest w wersji kompletnej z dodatkiem, ale od razu jako jedna gra, bez kodu na DLC, więc siłą rzeczy musi jakiś tam patch mieć w stosunku do wersji premierowej. Inna rzecz, że nie ma to większego znaczenia, bo gry aktualizują się przecież automatycznie.

   1. Wiem pytam bardziej z ciekawości, która grę bardziej się opłaca kupować – oryginalne wydane czy nowsze, które właśnie powinno mieć chociaż kilka aktualizacji do przodu 🙂 czekam na dobre wydanie Detroit a coś czuje, ze niedługo się pojawi w Hits. Niestety w lipcu nie miałem jeszcze konsoli.

    1. Jeżeli mówimy o takiej ogolnej sytuacji, to niemal zawsze lepiej brać nowsze wydanie, chociaż nie zawsze jest gwarancja że będzie to wydanie poprawione czy prawdziwie kompletne. Zawsze najlepiej sprawdzić każdą grę indywidualnie pod tym kątem, bo wszystko zależy od wydawcy i jego polityki.

     Jak wyżej, taki HZD jest w wydaniu kompletnym z DLC na płycie, to samo z Wiedźminem 3, wszystkie dodatki są od razu w pakiecie. Z drugiej strony Square Enix przy wydaniu Nier: Automata GOTY po prostu sprzedaje tą samą kopię płyty z DLC w formie kodu… To samo z Final Fantasy XV Royal Edition, gra w wersji premierowej z kodem na dodatki. Oznacza to tyle że ciężko będzie takie gry odsprzedać, czy wymienić albo pożyczyć.

     Jeszcze inne przypadki to takie gdzie gra nie potrzebuje żadnych kodów na DLC, ale w wersji płytowej jest niekompletna i wymaga połączenia z internetem żeby pobrać jakąś zawartość. Nie ma tu problemu z rynkiem wtórnym, ale przez takie bezczelne zagrywki będzie problem w przypadku słabego łącza, jego braku, albo wyłączenia usługi w odległej przyszłości. Na szczęście nie ma tego wiele, ale z głośniejszych przypadków tak zrobił Activision ze Spyro gdzie jest tylko 1 część, a pozostałe w formie patcha do pobrania automatycznie… oraz znane nam już powyżej Square i tym razem Kingdom Hearts 3 gdzie zakończenie było udostępnione po premierze, podobno w celu uniknięcia spoilerów, i tym samym nie ma go na płycie…

     Tak więc jak wyżej, wszystko zależy, jeden wydawca skompuluje grę ze wszystkimi dodatkami jako niezależną całość, inny wytłoczy dalej oryginalną wersję z kodami w środku i wytnie jeszcze część zawartości.

 3. Ciągle mam ‚SOmething wrong with the payment’ – ma ktoś jakieś lekarstwo? Nie działa ani karta ani paypal