«

»

Pillars of Eternity II: Deadfire + giftcard 1 Euro do G2Play za 49,06 zł

Cena z kodem rabatowym OFFINEST

Pillars of Eternity II: Deadfire Steam CD Key – 49,06 zł + bonus €1 Gift Code do G2Play

Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

 • Grał ktoś w trybie turowym i powie, jak to wypada? 🙂

  • Grałem, ale dość krótko. Tryb turowy jest wciąż w wersji beta i ogólnie gra się w to zupełnie inaczej niż RTwP – nie chodzi o samą walkę, ale zmianę sposobu naliczania przeróżnych premii, czasu trwania zdolności, wpływu atrybutów i ich optymalnych wartości dla poszczególnych klas i stosowania zdolności itp. Zręczność np. nie wpływa już na szybkość akcji i odzyskiwanie gotowości a jedynie modyfikuje inicjatywę, tak samo kara z pancerza nakładana jest na inicjatywę. Buildy postaci, które sprawdzały się w RTwP nie maja racji bytu w turowej rozgrywce i odwrotnie.

   Pod względem feelingu turowe PoE 2 najbardziej przypomina Temple of Elemental Evil. Ruch + akcja, ale inicjatywa w rundzie wygląda zupełnie inaczej, bo np. mag zaczyna rzucać zaklęcie, ale efekt nie jest natychmiastowy. Moment, kiedy skończy castować zależny jest od kilku czynników i np. paru innych walczących zdąży się ruszyć w międzyczasie, zanim mag dokończy czarowanie. Ogólnie RTwP jest paradoksalnie bardziej przystępne, tryb turowy wymaga większego ogarnięcia mechaniki. Mam na myśli, że jeśli ktoś nie miał styczności z serią PoE, to trudniej będzie mu zrozumieć mechanikę grając w turach. Ruleset jest jednak znacznie bardziej rozbudowany i złożony od takiego Divinity Original Sin, które poza warstwą kombinacji żywiołów ma mechanikę na poziomie hack & slasha (maksowanie 1 atrybutu i niewiele czynników wpływających na walkę).

   • mrvalgard

    nie no DoS ma trochę atrybutów/stakujących się statusów, ale racja jest prostsze od tego co piszesz. Czas castowania zdolności zapowiada się ciekawie.

   • Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, bardzo mnie zaciekawiłeś, choć czekam dalej z zakupem na wersję z dodatkami w tej cenie 😉

 • Jedynka kupiona na premierę i wciąż czeka na ogranie…

 • Tackgnol

  G2Play jak G2A sprzedaje kradzione klucze / klucze z kradzinych kart?
  Cena fajna ale nie chce okraść developera płacąc złodziejowi :(.

 • Heniu

  Jak tam ten system turowy? fajny?