Pillars of Eternity II: Deadfire – Deluxe Edition za 64,62 zł w G2A

Cena z kodem zniżkowym LOWCYGIER

Pillars of Eternity II: Deadfire – Deluxe Edition Steam Key GLOBAL – 64,62 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi jeszcze opłata za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Pillars of Eternity II: Deadfire – Deluxe Edition za 64,62 zł w G2A"

  1. Można śmiało kupować w G2A? Nigdy nie dokonywałem tam zakupu, a cena kusi niebywale.

    1. Nie ma chyba już tej oferty na g2a. Niby można, ale zależy od sprzedającego. Zawsze można też wykupić ochronę jakby miał jakieś obawy albo spodziewał się że coś będzie nie tak z kluczem, ale wtedy cena skoczy w górę o bodajże 3 euro. Albo szukać na kinguinie. Ceny podobne albo i nieco wyższe, ale ochrona dodatkowa powinna wyjść taniej. Sam nigdy problemów nie miałem jak kupowałem z takich stron już wiele razy, ale jak mówiłem, to zależy od sprzedającego.

      1. Dziękuję za opinię. Jakoś nadal mam opory z kupowaniem kluczy od 3rd party. Pomimo wczytywania się w dokumenty, opinie prawne itd. nadal wygląda to na szarą strefę. Istnieje jednak możliwość, w odległej lub bliskiej przyszłości, że wszystko weźmie w łeb i np. otrzyma się blokadę konta (a mając kilkadziesiąt lub kilkaset gier to trochę bolesna sprawa). Jestem za takimi stronami, gdyż szukają możliwości tańszej sprzedaży kluczy pozyskanych w innych miejscach, a oficjalne ceny gier (np. na Steamie) potrafią być zawrotne. Z drugiej strony, moja podejrzliwa i czepliwa natura nakazuje mi ostrożność.

        1. Ja sam kupowałem już troche takich kluczy, szczególnie jakieś dodatki do simsów 3 dla dziewczyny bo był po 20 zł gdzie na originie były po 60-80 albo tytuły na sztima. Osobiście nie znam też nikogo kto dostałby blokadę na konto przez jakiś trefny klucz. Bardziej że usuną Ci tą grę z konta, ale mi to się jeszcze też nie przytrafiło. Wtedy po prostu piszesz do supportu jak miałeś wykupioną ochronę i albo dają Ci refunda albo nowy klucz. No i nie słyszałem żeby blokowali konta za np kradzione klucze. Najwyżej mogą Ci grę z konta usunąć. No chyba że sam klucz ukradłeś, ale to już inna sprawa.