X

«

»

Osiem nowych obniżek w keye.pl

keye

The Evil Within – 79,90zł – Steam
Call of Duty – Call of Duty Ghosts EU – 55,90 zł – Steam
Wildstar – Wildstar – Standard Edition EU – 64,90 zł
F1 2014 – 49,90zł – Steam
Wasteland 2 – 44,90 zł – Steam
Spintires – 39,90zł – Steam
The Elder Scrolls Online – 34,90 zł
FIFA 14 EU – 29,90zł – Origin

 • wow, F1 2014 tanieje w bardzo szybkim tempie. Niby wiem, że więcej z gry usunęli niż dodali, ale tak drastycznego spadku w październiku się nie spodziewałem.

  • Cena faktycznie szybko leci w dół. Ponoć jest kiepskie, sporo wycięte, dodali tryb dla totalnych żółtodziobów, zmienili też trochę model jazdy (pewnie związany wprowadzeniem silników turbodoładowanych), poza tym wprowadzili jakieś uproszczenia w trybie kariery. Sam nie grałem i jakoś mnie do tej części nie ciągnie, już chyba lepiej pograć w stare, dobre F1 2011. Zbytnie uproszczenia zwykle idą w parze z mniejszą radochą z gry…

   • Zgadza się, wycięli dużo contentu, zmienili trochę model jazdy, no i są nowe wozy i tory – właściwie to wszystko z nowości.
    Ograłem przez chwilę u kumpla poprzez steam family sharing – model jazdy jest ciut lepszy niż w poprzedniej części, mi jeździło się przyjemniej, znajomym również, ale z plusów to już wszystko.
    Jako, że jeżdżę w lidze, to pewnie i tak zakupię F1 2014, ale grając tylko singla wstrzymał bym się do następnej odsłony, która ma wyjść w pierwszej połowie następnego roku i ma przynieść sensowniejsze zmiany

 • Opłaca się brać Wasteland 2? Czy gdzieś da się wyhaczyć taniej?

 • Witam opłaca się już kupować Wasteland 2 czy jeszcze poczekać na łatki?