«

»

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition za 22,96 zł w G2A

3% cashbacku z kodem LOWCYGIER

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition Steam Key GLOBAL – 22,96 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi jeszcze opłata za płatność.

  • Wspaniała gra.

  • Fantastyczna promocja – 27.90 pln z czego 4,94pln to PROWIZJA niezależnie jaką płatność się wybierze. Portfel nie działa wiec ten zwrot można sobie … Nie bardzo rozumiem po co udostępniać oferty G2a mają prowizjami z kosmosu i obecnie nic się z tym nie zrobi.

    • Musieli podnieść te prowizje jakoś na dniach, nigdy nie widziałem aż tak wysokich :/

  • Ostatnio przyszedł do mnie e-mail z G2A, że nie logowałem się na swoim koncie od 90 dni (tak naprawdę to z 5 lat – kupiłem tam raptem jedną grę, którą dostałem jako gift od jakiegoś Rosjanina, przez co zrezygnowałem z usług „sklepu”) w zw. z czym będą teraz pobierać ode mnie opłatę 1 euro „kary” za kazdy kolejny miesiąc bez logowania. Natychmiast się zalogowałem i skasowałem swoje konto. Bardzo słaba „reklama” z ich strony.

    • Też miałem coś takiego jakiś czas temu. Wyszło na to, że chodzi o środki w portfelu, a miałem coś z jakiegoś darmowego kuponu. Nie będą pobierać kasy jeśli nie ma nic w portfelu. Chodzi o wyzerowanie kasy z portfeli na nieaktywnych kontach żeby można było je bez problemu usunąć za nieaktywność, a ze środkami w portfelu nie można. Za tą kasę z portfela kupiłem starego Preya z 2006, którego nie da się inaczej dostać w wersji Steam. I tak ta kasa w portfelu się marnowała, i tak ^^