Promocje na Mass Effect: Edycja Legendarna
  Polecamy

Ograj tanio Mass Effect: Legendary Edition oraz Back 4 Blood - miesiąc PC Game Pass za jedyne 4 zł, 3 m. XGP Ultimate za 44,94 zł (akt.)

Pojawiające się od kilku tygodni plotki w końcu zostały potwierdzone i doczekaliśmy się zapowiedzi remastera Mass Effect w Xbox Game Pass. Dla wielu osób będzie to idealna okazja by ograć tanio Mass Effect: Legendary Edition. Odświeżona trylogia od BioWare zadebiutuje w usłudze Microsoftu już 6 stycznia!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik na tani Game Pass. Dzięki niemu ogracie tanio Mass Effect: Legendary Edition wydając jedynie 4 zł za 1 miesiąc PC Game Pass. Jeśli będziecie chcieli zagrać w remaster ME, Back 4 Blood, Outer Wilds i Spelunky 2 na Xbox One i Xbox Series to rozwiązaniem jest zakup 3 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 44,94 zł. Obie oferty przeznaczone są dla nowych i powracających użytkowników subskrypcji. 

Aby skorzystać z oferty na tani Game Pass i zakupić 3 miesiące XGP Ultimate w cenie 44,94 zł należy postępować zgodnie z instrukcją, którą znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Aktualizacja 4

Ceny w artykule zostały zaktualizowane.

Jak kupić 3 m. XGPU w cenie 44,94 zł

  • Krok 1 – Kup 1 miesiąc PC Game Pass za 4,00 zł na nowym koncie Microsoft. Nie możemy zagwarantować, że promocyjna cena pojawi się na kontakt, na których subskrypcja XGP była aktywna wcześniej.
  • Krok 2 – Sięgnij po 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za €9.02 (40,94 zł) w cyfrowym sklepie Eneba. Aby otrzymać podaną cenę skorzystaj z kodu zniżkowego: LOWCYGIER.
  • Krok 3 – Wykorzystaj zakupiony klucz na Xbox Game Pass Ultimate na stronie redeem.microsoft.com.
  • Krok 4 – W trakcie procesu aktywacji należy zgodzić się na cyklicznego odnawiania abonamentu. Zapewni to dodatkowy miesiąc XGP Ultimate za darmo. Opcję cyklicznej płatności można dezaktywować w dowolnym momencie w ustawieniach konta.

Łowcy, jeśli postępowaliście zgodnie z krokami instrukcji to właśnie zyskaliście dostęp do pełnej biblioteki Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące, w tym do gier ze styczniowej oferty, o której pisaliśmy w tym artykule. Udanej zabawy 🙂 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.