X

«

»

Oferta dnia w G2A – Cities Skylines

fYHkTa9A[1]

Cena  z kodem zniżkowym LOWCY lub kodem BACK

Cities: Skylines STEAM CD-KEY GLOBAL – 44,32 zł

30 dnia darmowego triala G2A Shield znaleźć możecie w tym miejscu.

G2A to platforma podobna do Allegro, pośrednicząca w dystrybucji kluczy. Swoje oferty może na niej wystawić dowolny zweryfikowany sprzedawca. Kupowanie na G2A obarczone jest więc pewnym ryzykiem, gdyż pochodzenie kluczy jest ciężkie do ustalenia. Radzimy korzystać jedynie z ofert oznaczonych jako „Selected”, promowanych w Weekly Sale oraz od sprzedawców z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Za dodatkowe 4,24 zł możecie zakupić G2A Shield, dzięki któremu zyskacie 100% gwarancję na zakupiony produkt.
Ceny podane w newsie nie są ostateczne i nie uwzględniają podatku VAT (dla Polski wynosi on 23%) oraz opłaty za płatność poprzez G2APay w wysokości 0,30$ + 2.49% wartości transakcji.

 • Na cholerę umieszczanie te promocje z tej strony ? Przecież g2a to oszuści, tak samo jak kingui. Po paru dniach kasują z konta gry bo kupione kradzioną kartą.

  • G2A i Kinguin to nie oszuści. To są serwisy pośredniczące w sprzedaży, na których swój towar wystawiają handlarze amatorzy oraz mniejsze sklepy. G2A i Kinguin same nie posiadają żadnego towaru.

   Owszem, zdarza się, że na platformę towar wrzucają złodzieje. Ale są to bardzo marginalne przypadki, które są szybko tępione. Zresztą to po są „Ochrona kupujących” i „G2A Shield”, aby w takich wypadkach po prostu uchronić się przed stratą pieniędzy i otrzymać refundację.

   A wrzucamy te oferty dlatego, że są bardzo korzystne. Cities Skylines za ok. 45 złotych jeszcze nie dało się nigdzie wyłapać.

   • I taki handlarz może po jakimś czasie napisać do Valve czy EA, że mu niby klucz ukradli podając dane i dowód w postaci zdjęcia klucza który na 100% posiada. Po takim czymś resetują mu klucz a ty tracisz grę. Wystarczy tutaj na tej stronie na forum poczytać.

    • Przecież to są dosłownie marginalne przypadki, częściej zdarza się, że następuje revoke klucza z dużego sklepu typu GMG, Gamersgate, Muve. Trzeba mieć ogromnego pecha żeby trafić na handlarza oszusta, bo jednak większość dba o swoją reputację.

   • Mrozek

    Masz ty rozum i godność człowieka że bronisz te g2a? Przecież ta ochrona jest czasowa a nawet jak masz ochronę to i tak są marne szanse że ci oddadzą pieniądze, ba nawet odpisać czasem nie chcą.

  • Kupowałem już pare razy na g2a i do tej pory mi jeszcze nic z konta nie usuneli, a dosc sporo czasu minelo.. wystarczy patrzeć od kogo kupujesz i spojrzeć na oceny ludzi.

  • Kupowałam tam kilka razy i nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło, było wszystko.