X

«

»

Noworoczna Wyprzedaż i Paypal Sale w Kinguinie. Zrób zakupy za 20 Euro i zgarnij 5 Euro bonusu!

kinguin logo

Do każdego zamówienia powyżej 19.99 Euro dodawana jest karta podarunkowa o wartości 5 Euro (tylko dzisiaj)

Ceny z kodem zniżkowym LOWCYGIER i bez uwzględnienia Kinguin Buyer Protection.

W ramach Paypal Sale zakupicie:

Mortal Kombat X Premium Edition Steam CD Key – 28,16 zł

W ramach Noworocznej Wyprzedaży zakupicie m.in.:

Might & Magic Heroes VII Uplay CD Key – 56,35 zł
The Witcher 3: Wild Hunt GOG CD Key
– 66,42 zł
Kerbal Space Program Steam CD Key – 42,65 zł
Batman: Arkham Knight Steam CD Key – 53,13 zł
Grand Theft Auto V Rockstar Digital Download CD Key – 100,66 zł
ARK: Survival Evolved Steam Gift – 64,81 zł
Rocket League Steam Gift – 51,76 zł
Call Of Duty Ghosts Steam CD Key – 22,12 zł
Dragon’s Dogma: Dark Arisen PRE-ORDER Steam CD Key – 80,52 zł

Kinguin to platforma podobna do Allegro, pośrednicząca w dystrybucji kluczy. Swoje oferty może na niej wystawić dowolny zweryfikowany sprzedawca. Kupowanie na Kinguin jest więc obarczone pewnym ryzykiem, gdyż pochodzenie kluczy jest ciężkie do ustalenia. Radzimy korzystać jedynie z ofert sprzedawców z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Za dodatkowe 2,95 zł możecie zakupić Ochronę Kupujących Kinguin, gwarantującą zwrot pieniędzy na okres 30 dni od zakupu.
Ceny podane w newsie nie są ostateczne i nie uwzględniają opłaty za płatność wynoszącej 1,77 zł.

 • mortal razem z payment charge wychodzi 30,21 zł

 • Przestancie do cholery pokazywac nieostateczne ceny z kinguina…

  • tak jakby nie mogli podać ceny 30,21 zł (28,16 + XX opłaty za płatność) po uwzglednieniu kodu.

   Czemu nie doliczacie tej obligatoryjnej kwoty 1,77zł. Skoro nie da sie jej uniknac to czemu nie jest doliczona w cenie ktora prezentujcie…?

   Rozumiem ochronę, ale te platnosci to juz dopisujcie…

   Wiem, że to mniej atrakcyjnie wygląda i nie każdy się skusi, ale przez te dodatkowe oplaty wiecej osob sie zrazi do pingwina i innych keyshopow.

   • ffrreeaakk

    Może lepiej po prostu cieszyć się, że jest jakiekolwiek info o promocjach zamiast jeszcze mieć pretensje, że komuś nie chciało się siedzieć i do każdej ceny dodawać 1,77zł. Jest o tym notka pod newsem i nawet 1,77zł jest pogrubione.

    • rademenes

     Doliczyć trzeba podatek VAT oraz 1,77. I tak zamiast zapłacić za grę np. 23 zł, trzeba zabulić 31 zł. A to jest kuva różnica znacząca. Tak więc rację ma Ultrasonic – przestańcie podawać zaniżone ceny!

    • Art

     Nie trzeba doliczać VAT. Przynajmniej ja na Kinguinie mam możliwość płacenia w cenie netto i chyba każdy ma taką możliwość, bo wystarczy podać, że w chwili zakupu znajdujesz się poza terytorium UE. Pod tym względem unijne prawo jest martwe.

    • rademenes

     Nie ma czegoś takiego jak martwe prawo podatkowe. Z nie tylko moich doświadczeń wynika, że skarbówka wszystkim się w końcu dobierze do 4 liter. Lepiej nie ryzykować dla kilku złotych bo potem trzeba będzie dopłacić o wiele więcej. A Łowcy Gier nie powinni namawiać do łamania prawa tylko podawać ceny z polskim VAT-em. Czy użytkownik kupi z VAT czy bez VAT to jego sprawa, ale generalnie cena jest wyższa niż podawana przez łowców (VAT plus 1,77).

    • Art

     Kupujący nic nie ryzykuje, bo nie jest ani podatnikiem ani płatnikiem VAT. Podatnikiem VAT jest przedsiębiorca zarejestrowany w Hongkongu. Nie tak łatwo dorwać się do spółki zarejestrowanej w Chinach, a jeszcze trudniej udowodnić winę w takiej sprawie. Ba, nawet nie wiadomo, który organ podatkowy powinien być właściwy do badania sprawy, bo niby dlaczego akurat ten z Polski, a nie np. z Portugalii lub Estonii? Jeżeli konsument deklaruje, że znajduje się poza UE, a przedsiębiorca jest formalnie pod chińską jurysdykcją, to raczej nic nie da się zrobić. Kinguin nie jest jedyną firmą, która wykorzystuje lukę jaka powstała 1 stycznia 2015, bo wtedy weszły w życie te głupie przepisy. Wcześniej VAT był płacony w Luksemburgu lub na Cyprze i polski fiskus też nic z tego nie miał. W najgorszym razie to Kinguin za to odpowie, a nie konsument.

     Łowcy Gier nigdzie nie namawiają do łamania prawa. Po prostu podają ceny netto. Skoro twierdzisz, że sprawa VAT jest indywidualną decyzją użytkownika, to podawanie cen netto zamiast brutto ma większy sens.

    • rademenes

     Skoro podają ceny netto to powinni informować, że są to ceny netto. Na tym polega rzetelne informowanie o cenach. A łowcy napisali jedynie „Ceny podane w newsie nie są ostateczne i nie uwzględniają opłaty za płatność wynoszącej 1,77 zł”.

 • Czy w tych cenach wliczony jest VAT ?

  • Nie

   • Dzięki.Czyli na Batmana w okolicach 5 dyszek będę musiał poczekać.

    • Art

     VAT nie jest wliczony, bo nie będzie płacony. Kinguin domyślnie podaje kupującego jako osobę przebywającą poza UE i dzięki temu VAT wynosi 0%. Jest to obchodzenie unijnego prawa, co uchodzi im na sucho, bo polska skarbówka nie może przeprowadzić kontroli w spółce zarejestrowanej w Hongkongu.

 • Nie dosc ze sam kinguin jest shady as fock, to jeszcze ewidentnie macie partnerstwo i mozliwe ze przez to dolewacie oliwy do ognia nie podajac ostatecznej ceny. To tylko irytuje uzytkownikow.

  • Kogo to niby irytuje? Kilku pieniaczy, który nie potrafią pominąć oferty sklepu, który ich nie interesuje.

 • Sevek07

  Jak to działa przy płatności PSC? Na ich stronie przez przelicznik walut wychodzi inaczej – taniej, a już przy płatności jest drożej. Przez to mi brakuje 0,98 centa.

  • Art

   Może chodzi o to, że przy płatności doliczana jest opłata za płatność. Nie wiem ile wynosi ona przy PSC, bo różne formy płatności mają różne opłaty. Najtaniej jest chyba przy Przelewach24.

 • No i GTA V w końcu kupione 🙂 Dołożyłem jeszcze do giftu 2zl i COD Ghost tez wpadł wiec deal ok 🙂

 • Nie korzystam raczej z Kinguina i mam pytanie.
  Gdy przekroczę to 19.99 euro to dostanę jakiegoś maila z kodem na 5 euro do wykorzystania w ciągu iluś tam tygodni-miesięcy?

 • Art

  Jeżeli jest ktoś zainteresowany, to mogę wymienić swój kod o wartości 5€ na coś innego (najlepiej ze Steama lub PS Store), bo jeden taki kod już wykorzystałem, a drugiego na tym samym koncie w Kinguin wykorzystać nie mogę. Kontakt na PW lub na maila (klikacie w mój nick, potem w link do profilu na forum).

  • Art

   Już nieaktualne.