No Man's Sky na Steama w rekordowo niskiej cenie.

No-Mans-Sky[1]

No Man’s Sky Steam Gift – 152,07 zł

Aby uzyskać tę cenę, musicie zgarnąć 1 z 200 kodów na 19%* rabatu z formularza Gleam na tej stronie.

*Każdego dnia rabat jest mniejszy. Jutro dostępnych będzie 200 kodów z 18% rabatu, pojutrze 17% rabatu itd.

Łącznie z opłatą za płatność zapłacicie 158,84 zł. Wybierając „Global Games”, nie musicie raczej obawiać się o działanie klucza (821257 transakcji i 100% pozytywnych komentarzy).

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "No Man’s Sky na Steama w rekordowo niskiej cenie."

 1. Po premierze myślę, że rabat będzie 50% jak okaże się to „Spore 2”.

 2. Gra mnie zaciekawiła i wyczekuję premiery, lecz takich pieniędzy nie dam za wersję digital.

  1. Nie żebym się czepiał, ale pudełko też ma klucz STEAM, bez którego gra jest bezwartościowa, tzn. będzie jak każda inna po 1-2 zł na Alledrogo. Natomiast faktem jest, że nie dałem za żadną grę więcej niż 120 zł i raczej prędko się to nie zmieni, również i w tym przypadku. Zresztą już bardziej mnie jara nowy South Park niż No Man’s Sky, pewnie przez to, że sandboksy dotychczas wszystkie mnie wynudziły..

   1. Osobiście interesuję się tą grą, ale na podstawie newsów, które zdarzało mi się czytać nie spodziewam się, aby była ona jakimś objawieniem. A twórcy naprawdę cenę sobie sporą zażyczyli. No ale zobaczymy, może mają podstawy do tego by sądzić, że jednak będzie się dobrze sprzedawać.

    1. Znam wiele gier które kosztują więcej niż uważam, że powinny kosztować, a jednak one tyle kosztują i się nieźle sprzedają. Kto wie, może i tak będzie w tym przypadku?

   2. Bo to przereklamowany szajs który liczy na to żeby zarobić kase na hypie?

 3. Ceny skalkulowałem na podstawie poprzedniego newsa, ale nie wiem czy są poprawne. Niestety wczoraj opublikowałem w komentarzach swój kod i nie mogę już podejrzeć ile wynosi obniżona cena/ cena z opłatą.

 4. Kurde, zobaczyłem tytuł i myślałem, że jakaś okazja za 70-80zł ;(

 5. Wyszło mi 154zł, ale nie zamierzam kupować, więc jak ktoś chce to niech łapie
  H1JNW3AUVT3D

 6. Wystraczy że 50% procent obiecanego contentu gra w dniu premieru posiadała żeby odniosła sukces. Dlatego cena 200zł nie jest zbyt wygórowana (biorąc pod uwagę że na steam jest to aż 59.99euro).

  1. @disqus_aZuvYnn48y:disqus , i właśnie przez takich jak Ty, rynek gier jest co raz bardziej zepsuty! 150+ za grę na PC ? chyba ktoś z dzika spadł. Ceny ze steam – jakiś absurd, jest legenda że ktoś kiedyś coś tam kupił po ichniejszej cenie. Steam to po prostu absurdalne zawyżanie cen aby wrzucić „promocję”, która obniży cenę do normalnej, czyli we wszystkich innych serwisach/ sklepach, a ciemna masa się cieszy.
   Dziękuję za uwagę i nie pozdrawiam nikogo.

   1. Po pierwsze: NIKT NIE KAŻE CI ZAKUPYWAĆ GRY JAK COŚ CI SIĘ NIE PODOBA.
    Po drugie: Po drugie, ceny gier są kształtowane przez rynek i akurat na rynku masz produkty albo warte swojej ceny albo nie, ja po prostu wydałem opinie że ta gra DLA MNIE wydaje się warta tej ceny (co nie oznacza że kupiłbym ją w cenie wyższej niż w tej ofercie która pojawiła się na łowcach). Z kolei dla mnie jest skandalem płacenie za nowego Warhammera czy Overwatch’a takich cen jakie panują aktualnie z powodu tego że akurat dla mnie tutaj Cena>Content.
    Po trzecie: Wiem że przyzwyczajony jesteś do cen które były rok/2lata temu, kiedy to gry faktycznie były tańsze, ale niestety skok cen gier był nieunikniony z wielu powodów ekonomicznych, nie tylko dlatego że ktoś wymyślił sobie taką cenę i pomyślał sobie „i tak będą za to gotowi zapłacić”, ale dlatego że faktycznie by stworzyć naprawdę dobrą grę trzeba się w cholerę napracować.

    ps: Kiedyś pamiętam na film do kina kupowałem bilet za 7zł, dziś płaci się około 20-25zł. Teraz uruchom myślenie zanim będziesz siał nienawiść w internecie.