Cena z kodem zniżkowym SEPT5LOWCY

Nier: Automata Steam CD Key – 65,06 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Nier: Automata za 65,06 zł w GAMIVO"

  1. Nier nie dostał na PC ani jednej łatki. Natomiast po instalacji moda FAR(Fix Automata Resolution) można spokojnie grać. Sam na Steam mam w Automacie blisko 80h i prócz kilku problemów z kolizją jakiś większych problemów nie uświadczyłem(również w kwestii wydajności).

   1. Próbowałem grać na FARze, ale klatkowała mi gra, więc go odinstalowałem. Jak dla mnie idzie grać na tej zbugowanej rozdziałce i 60 fpsach. Jednak grając na myszce i klawiaturze, muszę korzystać z programu NAIOM, który naprawia wsteczną akcelerację myszy i zmienia dodge z double clicka WSAD na Shifta, co jest o wiele przyjemniejsze i do czego jestem przyzwyczajony po Soulsach i innych grach

  2. Na PC u mnie średnio grywalne, nawet z fanowskimi patchami, więc zostaje mi kupno wersji na PS4, gdzie takich problemów nie ma. Nie rozumiem Square Enix, podobno jedna z najlepszych gier generacji (ten soundtrack!), a wersję PC zrobili po linii najmniejszego oporu 🙁

   1. > jedna z najlepszych gier generacji…

    Nie mogę się z tym zgodzić. To jedna z najlepszych gier, które kiedykolwiek powstały.

    Bardzo mi szkoda, że Square traktuje perełki pokroju NieRa czy Chrono Trigger po macoszemu.

    1. Bo oni ogólnie PC traktują jako rynek drugiej kategorii. Na szczęście konsole są architekturą praktycznie PC, więc z portami będzie lepiej i słupki sprzedaży pokazują, że dobry tytuł może się sprzedać.