Mortal Kombat 1 na PS5 tanio

Mortal Kombat 1 na PS5 za 291,13 zł zamiast 339 zł w PlayStation Store przy użyciu doładowań PSN!

Łowcy, jeśli chcielibyście zakupić pre-order Mortal Kombat 1 tanio, to przygotowaliśmy dla Was interesujący mini-poradnik. Cyfrowe wydanie gry na PlayStation 5 może być Wasze już za 291,13 zł. Podaną kwotę uzyskacie w Playstation Store wykorzystując do płatności tanie doładowania 100 PLN do PSN. Data premiery Mortal Kombat 1 została wyznaczona na 19 września 2023 roku.

Aktualizacja #2

Zaktualizowaliśmy artykuł pod kątem cen i kodu zniżkowego.

Tani Mortal Kombat 1 na konsole PlayStation

Promocja na pre-order Mortal Kombat 1 w PlayStation Store:

Powyższą cenę uzyskacie wykorzystując do zakupu gry trzy karty podarunkowe o łącznej wartości 300 PLN i dopłacając pozostałe 39 zł inną metodą płatności w PS Store:

Podane ceny uwzględniają prowizję za płatność BLIKiem.

Łowcy, jeśli interesuje Was MK1 Premium Edition, to poniżej znajdziecie sposób na zaoszczędzenie na zamówieniu przedpremierowym:

W tym przypadku podaną cenę uzyskacie wykorzystując do zakupu gry 4 karty podarunkowe o łącznej wartości 400 PLN i dopłacając pozostałe 49 zł inną metodą płatności w PS Store. Przypominamy, że premiera Mortal Kombat 1 została zaplanowana na 19 września 2023 roku.

Specjalne wydanie cyfrowe Mortal Kombat 1 Premium Edition zapewnia:

  • pełną wersję gry Mortal Kombat 1
  • wczesny dostęp do Mortal Kombat 1
  • rozszerzenie Kombat Pack DLC
  • tygodniowy wcześniejszy dostęp do postaci z DLC
  • 1250 Smoczych Kryształów (waluta gry)

Jak kupić Mortal Kombat 1 taniej w PlayStation Store

Jeśli chcecie zakupić Mortal Kombat 1 w promocyjnej cenie, to wystarczy że będziecie postępować zgodnie z poniższą instrukcja:

Krok 1. Kup w sklepie Kinguin karty podarunkowe do PS Store o łącznej wartości 300 zł (lub 400 zł decydując się na Edycję Premium):

Krok 2. Otrzymane giftcardy aktywuj na swoim koncie PlayStation Network. Zaloguj się w przeglądarce, kliknij w avatar konta (prawy górny róg strony), a następnie naciśnij przycisk Wykorzystaj kod.

Krok 3. Zakup Mortal Kombat 1 (PS5) lub Mortal Kombat 1 Premium Edition (PS5) wykorzystując fundusze z konta PSN. Ostateczna cena za pre-order najnowszej odsłony serii Mortal Kombat wyniesie 291,13 zł lub odpowiednio dla Edycji Premium 385,17 zł.


PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.