Promocja na Mortal Kombat 1 na Xbox Series

Mortal Kombat 1 na konsole Xbox Series za 244,39 zł zamiast 339 zł w MS Store

Data premiery Mortal Kombat 1 została wyznaczona na 19 września 2023 roku. Pre-order gry możecie zamówić już dziś aż 115 zł taniej w brazylijskim regionie Microsoft Store. Wykorzystując karty podarunkowe w walucie BRL cena Mortal Kombat 1 w wersji na konsole Xbox Series X|S wyniesie 244,39 zł zamiast 339 zł.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.

Tanie Mortal Kombat 1 Xbox Series X|S w Microsoft Store

Promocja na Mortal Kombat 1 na konsole Xbox w brazylijskim Microsoft Store:

Podaną cenę uzyskacie dzięki tanim doładowaniom BRL z Kinguina i Instant Gaming:

Cena ze sklepu Kinguin uwzględnia prowizję za płatność BLIKiem.

Specjalne wydanie cyfrowe Mortal Kombat 1 Premium Edition zawiera:

  • pełną wersję gry Mortal Kombat 1
  • wczesny dostęp do Mortal Kombat 1
  • rozszerzenie Kombat Pack DLC
  • tygodniowy wcześniejszy dostęp do postaci z DLC
  • 1250 Smoczych Kryształów (waluta gry)

Przypominamy że premiera Mortal Kombat 1 zaplanowana jest na 19 września 2023 roku.


Jak kupić tanio Mortal Kombat 1 w brazylijskim Microsoft Store?

Krok 1. Dokonaj zakupu karta podarunkowych o łącznej wartości 300 BRL (lub 470 BLR w przypadku edycji Premium) w sklepach Kinguin i Instant Gaming:

Cena ze sklepu Kinguin uwzględnia prowizję za płatność BLIKiem.

Krok 2. Zaloguj się do swojego konta Microsoft używając PC z systemem Windows. Następnie udaj się do Ustawień Systemu i wybierz zakładki Czas i Język oraz Język i Region. W tym miejscu musisz zmienić region systemu z Polski na Brazylię, co umożliwi aktywację kart podarunkowych w walucie BRL. Zmiana ta jest tymczasowa i po całym procesie będziesz mógł przywrócić ustawienia domyślne.

Krok 3. Włącz aplikację Microsoft Store. Następnie kliknij na avatar swojego profilu w prawym górnym rogu okienka sklepu. W tym miejsc wybierz opcję Zrealizuj kod lub karty upominkowe. Teraz wystarczy aktywować karty podarunkowe zakupione w Kinguinie i Instant Gaming.

Krok 4. Kup Mortal Kombat 1 w brazylijskim Microsoft Store korzystając w koszyku z salda 300 BRL (lub 370 BRL w przypadku edycji Premium):

Po sfinalizowaniu zamówienia możesz przestawić region konta Windows z powrotem na Polskę. Zmiany regionu nie niosą ze sobą żadnych konsekwencji.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.