Might & Magic Heroes VI za 3,79 zł w G2A

3% cashbacku z kodem LOWCYGIER

Might & Magic Heroes VI Uplay Key GLOBAL – 3,79 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi jeszcze opłata za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Might & Magic Heroes VI za 3,79 zł w G2A"

    1. Dwójka tak naprawdę posiada znacznie więcej zmian względem jedynki niż trójka względem dwójki. Druga część wprowadziła mnóstwo nowości, a trzecia mocno wszystko zbalansowała i zmieniła styl graficzny. To zasadniczo tyle.

    2. Z tym balansem raczej bym nie przesadzał. Część trzecia ma problem ze zbyt mocnymi zaklęciami, artefaktami czy balansem jednostek.
     Na przykład mistrz nekromancji z płaszczem nieumarłego króla sieje pożogę i spustoszenie.

    3. W jedynkę grałem szmat czasu temu, więc o niej się wypowiadał.
     Co do dwójki z kolei to gra faktycznie ma problemy, nie jest ich jakoś szczególnie duzo, ale przez to że skala gry jest mniejsza i sama gra jest mniej zróżnicowana to zaburzenia balansu są bardziej uwydatnione.

    4. A ja się nie dziwię. Druga część HoM&M jest świetna, ale trójka robi wszystko, dosłownie wszystko lepiej. No i ewolucja jaką można dostrzec pomiędzy drugimi a trzecimi Hirołsami przypomina tą pomiędzy pierwszą a drugą częścią AC. Core pozostaje ten sam, ale wszystko jest bardziej rozbudowane, jest tego więcej, jest to lepiej zrobione, jest to po prostu idealne.

    5. W demówce dwójki, ktora mam juz 20 lat (xd) dali najlepsza mapke i w zasadzie – dali pełną grę tylko że jest ta jedna mapa. Lata pozniej, mam wersje gold a i tak jedyne co ogrywam to tę samą mapę „Broken Alliance”

 1. Dobra gra, za tę cenę nie ma się co zastanawiać. Podstawka jest na tyle długa, że spokojnie można odpuścić dlc 😛

   1. U mnie obie platformy nigdy nie sprawiały problemów, no, może przez jeden dzień któraś z nich coś tam coś tam, ale to był minor problem

    1. U mnie origin podczas pobierania jakiejkolwiek gry potrafi dość mocno pociągnąć sobie moc procesora. Jeszcze jak miałem 6700k zużycie cpu potrafiło na dwóch z czterech rdzeni dobijać 40-50%.

   1. Bo złodzieje obiecali, że jak gry będą cyfrowe, to będą tańsze. A co teraz mamy? Milion platform, bo każdy chce mieć swoją. Gry PC zrównane cenowo z konsolowymi. To mnie boli.

 2. Dodało mi do biblioteki Shadow of Darkness, mam rozumieć, że to podstawka z dodatkiem? Czy to jakiś szwindel?

  1. Generalnie to masz podstawkę i wszystkie dodatki w plikach gry, które z kolei są zablokowane i wymagają wpisania kodu wewnątrz gry. Okładka jest wspólna dla wszystkich edycji.