Promocja na Maruders

Marauders na PC tanio w Kinguinie. Kosmiczne Escape from Tarkov na Steam za 100 zł! (akt.)

W cyfrowym sklepie Kinguin pojawiła się oferta na tanie Marauders na PC. Tytuł dostępny jest w postaci klucza Steam w promocyjnej cenie 100,11 zł. Gra zadebiutowała w usłudze Early Access na platformie Valve 3 października 2022 roku.

Aktualizacja 2

Cena Marauders została obniżona ze 106 zł do 100,11 zł.

Cena z kodem zniżkowym OCTOBER14

Podana cena uwzględnia prowizję za płatność BLIKiem.


Cena Marauders na PC (klucz Steam)

Marauders to taktyczna strzelanka FPP dla wielu graczy. Tytuł został osadzony w alternatywnych latach 90. XX wieku. W tym diselpunkowym uniwersum I wojna światowa nigdy się nie skończyła, a ludzie szukają lepszego życie wśród gwiazd. Gracze wcielają się w rolę kosmicznego najemnika, którego zadaniem jest poszukiwanie wszelkiego rodzaju surowców niezbędnych do przetrwania. W trakcie organizowanych wypraw po zasoby czeka na nas rozbudowana eksploracja, a także efektywne wymiany ognia z wrogimi ekspedycjami. Dodatkowym elementem rozgrywki jest również rozwój swojego statku, wykorzystywanego do międzygwiezdnych potyczek.

Marauders zadebiutowało na Steam 3 października 2022 roku. Tytuł pojawił się w usłudze Early Access i z miejsca został okrzyknięty przez graczy „kosmicznym Escape from Tarkov”. Do tej pory produkcja zebrała 1224 recenzje na platformie Valve, z czego 77% to opinie pozytywne.

Cena Marauders (klucz Steam) w cyfrowej dystrybucji:


Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.