Losowy klucz na stronę gameodds.gg za 0,42 zł na G2A

RANDOM MYSTERY KEY by GAMEODDS.GG – 0,42 zł

Otrzymany klucz wykorzystać należy na stronie Gameodds.gg, na której odbędzie się losowanie nagrody (klucz Steam). Możecie przeprowadzić testowe losowanie, klikając w „Test Spin” tutaj.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Losowy klucz na stronę gameodds.gg za 0,42 zł na G2A"

  1. Widziałem twojego maila. Chciałem już o tym pisać, ale u mnie tych gierek jeszcze nie ma na Twitchu. Jesteś pewien, że promo wystartowało?

 1. Zatwor i Bad Rats, czyli spełnienie marzeń każdego gracza. Za takie pieniądze wstyd nie brać, tylko całować po rączkach!

  12 w skali bananków, szkoda hajsu 😉

  1. Ostatnio oba zatwory wyrzuciłem z biblioteki Steam, bo mnie te nazwy drażniły. Pewnie gdybym kupił taki tajemniczy klucz, to bym te gry odzyskał…

 2. kupiłem 3 klucze i dostałem gierki o łącznej wartości 15euro POLECAM!

 3. Syfu się spodziewałem i syf dostałem,przynajmniej się nie zawiodłem
  4 pseudo gry typu darmówki w tym jedno słynne racer 8 które dostałem już z 6 razy,kto by się spodziewał

 4. Nie oczekujcie szału. na 99% dostaniecie „super dobrą” grę indie, której oceny na steam nie będą lepsze niż „mieszane”. A że biedny deweloper nie ma jak spopularyzować swojej gry, to daje klucze do puli losowych kluczy na G2A, HRK czy teź Gameodds.
  P.S. Nie uważajcie mnie za hejtera, tylko bardziej za realistę, który parę razy już się przejechał przy takich „losowych” kluczach.

 5. Najlepsze produkcje uzyskane za pomocą tej akcji to Battlefield 1 i Left 4 Dead 2, poza tym w wiekszości chłam, sporadycznie jakiś interesujący indyk.