Komentarze do "Life is Strange 2 Complete Season za 65,98 zł w GAMIVO"

    1. mam nadzieje, ale dwójka jest dla mnie rozczarowaniem, miałem nadzieje ze dalej bedą dziewczyny i ich perypetie bo zakończeniu jedynki, a tu zupełnie co innego :/

    2. Musieliby wybrać kanoniczne zakończenie, co byłoby słabe, albo zrobić dwie gry. Dziwi mnie, że ktoś oczekiwał kontynuacji.

    3. Zagraj w The Awesome Adventures of Captain Spirit. Jest to swojego rodzaju demo LiS2 (choć stanowi również naprawdę świetną niezależną opowieść); wybory mają nawet wpływ na jeden z epizodów.
     Jeżeli spodoba Ci się Captain Spirit, to jest duża szansa, że do gustu przypadnie Ci również LiS2.

     No i jest darmowe 🙂

  1. Dla mnie gra była skazana na klęskę w momencie przejścia na bohaterów – chłopców. Już w tym darmowym epizodzie katowałem się niemożebnie, a dalej tylko gorzej. Wydaje mi się, że duża część magii 1 i prequela bazowała właśnie na tym, że wrzucano nas w rolę dziewczyny, czyli kogoś całkowicie obcego z punktu widzenia mentalności faceta. Do tego jeszcze gracz odruchowo przywiązywał się do bohaterek, potrafiły zauroczyć i oczarować. Tutaj? No ok, jest chłopak, taki sam jak 1000 innych kolegów z podwórka. Warto zagrać za ~15-20 zł jak będzie na promocjach, po to żeby samemu się przekonać. Ciekawe jak grę odbierają dziewczyny, może jakaś się wypowie?

    1. grałem w poprzednie i były kozackie ,jedynka miała to coś co pobudzało wyobraźnie i człowiek miał zagwozdkę co było by gdyby ,kolejna część też robiła robotę ale granie co jakiś czas na raty w epizody to nie mój klimat i dla tego zawsze kupuje jak są wszystkie i to w delux które zawsze jest spoko wydane