Letnia Wyprzedaż 2021 w PlayStation Store
  Polecamy

Letnia Wyprzedaż 2021 w PS Store dobiega końca – zaoszczędź kupując giftcard 100 PLN za 80,62 zł w Eneba

W najbliższą środę, 19 sierpnia, zakończy się Letnia Wyprzedaż 2021 w PlayStation Store. Do tego czasu w Sklepie PlayStation dostępne będą tanie gry PlayStation 5, na których możecie dodatkowo zaoszczędzić dokonując płatności kartami podarunkowymi – w Eneba giftcard 100 PLN kosztuje jedyne 80,62 zł.

Cena z kodem zniżkowym LOWCYGIER39

Promocje na giftcardy do PlayStation Store:

W Eneba zakupicie taniej 12 miesięcy PlayStation Plus:

Podane ceny uwzględniają prowizję za płatność przez Przelewy24.

Kod rabatowy pozostanie aktywny tylko do jutra, 18 sierpnia, do godziny 10:00. Jeśli kod zniżkowy nie zadziała, w rozwinięciu wpisu znajdziecie instrukcję jego użycia.

JAK SKORZYSTAĆ Z KODU RABATOWEGO „LOWCYGIER39”

1. Aby upewnić się, że promocja trafi tylko do naszych Czytelników, kod rabatowy jest połączony z odnośnikami z Lowcygier.pl. Należy wejść w dowolny link w naszym artykule, aby kod zadziałał.
2. Kod można użyć tylko raz.
3. Kod aktywować można tylko na terenie Polski.
4. Jeśli spełniacie kryteria 1-3, a mimo wszystko kod rabatowy nie działa, spróbujcie wyczyścić ciasteczka Eneba i przejść ponownie do sklepu przez nasz odnośnik. Alternatywnie, skorzystajcie z naszego linku w trybie incognito.


Kod zniżkowy LOWCYGIER39 należy wprowadzić w koszyku w podsumowaniu zamówienia:

Kod zniżkowy w Eneba
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.