Gamedec - Definitive Edition za darmo

Kup Gamedec na PC za jedyne 8,84 zł w G2A i otrzymaj za darmo Gamedec - Definitive Edition (akt.)

Twórcy z Anshar Studios zapowiedzieli ulepszoną edycję swojej ostatniej gry. Premiera Gamedec – Definitive Edition odbędzie się już 29 września. Aby otrzymać bezpłatnie nową wersję tytułu, wystarczy posiadać w swojej bibliotece podstawowe wydanie produkcji. Aktualnie najlepszą ofertę na tanie Gamedec na PC znajdziecie w sklepie G2A. Klucz Steam zakupicie tam za jedyne 8,84 zł. Po udanej aktywacji, pod koniec września otrzymacie Gamedec – Definitive Edition za darmo.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy cenę gry Gamedec.

Brak prowizji za płatność.

Gamedec – Definitive Edition zaoferuje nową zawartość w postaci grywalnego świata opartego na grze Seven: The Days Long Gone oraz sprawę „Like Father Like Son” związaną z mitologią stworzoną przez H.P. Lovecrafta. Ponadto gracze otrzymają dodatkowe postacie, a sama gra wzbogaci się o tryb True Detective Mode, w którym wczytanie zapisu nie cofa podjętych decyzji. Dodana zostanie także japońska wersji językowa w postaci napisów.

Data premiery Gamedec – Definitive Edition została wyznaczona na 29 września 2022 roku.

Źródło: Steam News


Gdzie kupić tanio Gamedec na Steam

Łowcy, jeśli klucze na tani Gamedec na PC z G2A się wyczerpią, to poniżej znajdziecie zestawienie najlepszych ofert na grę w pozostałych sklepach:

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.