X

«

»

Kolejne klucze GOG w promocji na G2A

fYHkTa9A[1]

Broken Age GOG CD-KEY GLOBAL – 4,66 zł
Blackguards Special Edition GOG CD-KEY GLOBAL – 4,57 zł
Age of Wonders 3 Deluxe Edition GOG CD-KEY GLOBAL – 13,97 zł
Hotline Miami 2: Wrong Number GOG CD-KEY GLOBAL – 22,40 zł
Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut GOG CD-KEY GLOBAL  – 10,71 zł
The Vanishing of Ethan Carter GOG CD-KEY GLOBAL – 15,92 zł

Uwaga – zalecamy wyjątkową ostrożność i wykupienie G2A Shield, który pozwoli Wam odzyskać pieniądze w razie jakichkolwiek problemów z kluczem.

G2A to platforma podobna do Allegro, pośrednicząca w dystrybucji kluczy. Swoje oferty może na niej wystawić dowolny zweryfikowany sprzedawca. Kupowanie na G2A obarczone jest więc pewnym ryzykiem, gdyż pochodzenie kluczy jest ciężkie do ustalenia. Radzimy korzystać jedynie z ofert oznaczonych jako „Selected”, promowanych w Weekly Sale oraz od sprzedawców z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Za dodatkowe 4,24 zł możecie zakupić G2A Shield, dzięki któremu zyskacie 100% gwarancję na zakupiony produkt.
Ceny podane w newsie nie są ostateczne i nie uwzględniają podatku VAT (dla Polski wynosi on 23%) oraz opłaty za płatność poprzez G2APay w wysokości 0,30$ + 2.49% wartości transakcji.

 • Co by nie mówić to kupiłem na G2A kilka gier na Steam, Watch Dogs Deluxe + Season Pass na Uplay i jak na razie nic nie zniknęło, ale klucza GOG sie nie odważę, bo zbyt wiele się naczytałem negatywów :/

 • Ze wszystkich gier GOG jakie kupowałem na G2A zniknęła mi tylko Gra o Tron, TWAU, Dragonfall i Broken Age są całe i zdrowe.

  • Ja kupiłem Grę O Tron i jest cała od kilku miesięcy. No ale mówię – bez Shielda nie warto ryzykować.

  • Bo GOG to lalusie 😉 To mniej więcej na takiej zasadzie jak był płacz cdp, że GMG tanio sprzedaje „naszą dumę narodową”. I co, GMG musiał zmienić cenę na „normalną”. Tu po prostu usuwają gry, no bo jak to tak, żeby Polaczek kupował gdzieś taniej i aktywował na ich platformie.

  • Ja kupiłem na G2A 4 gry i 2 z nich mi zniknęły:D Wszystkie z GOGa znikają mi i muszę kupować drugi raz. Miałem tak z Grą o Tron i Pillars of Eternity

   • No to zainstaluj holę i sam kupuj na gogu z rosyjskiego vpna 🙂 Z resztą, drogo sobie życzą za Dragonfall, na gogu dałem około 7,40 PLN.

    • Kamil Dziwota

     Właśnie coś mi śmierdziało na kilometr z tych promocji, a tu się okazjue, że to zapewne klucze GoG z Rosji (ciekawe czy kupowane przez VPN – może dlatego gry z tych ofert G2A są usuwane z kont GoG).

 • Ja kupiłem The Wolf Among Us oraz Broken Age i jak na razie nikt mi ich nie usunął.

 • Kupiłem na G2A PoE i Divinity Original Sin i obie gry zniknęły. Nie miałem Shielda wykupionego, ale i tak zwrócili mi kasę.