X

«

»

Kinguin – Październikowa Wyprzedaż (14.10)

Ceny z kodem zniżkowym LOWCYGIER i bez uwzględnienia Kinguin Buyer Protection.

❤ Mass Effect Trilogy Origin CD Key – 26,56 zł
Divinity: Original Sin – Enhanced Edition Steam Gift – 65,45 zł
❤ The Evil Within Steam CD Key – 19,61 zł
ARK: Survival Evolved Steam Gift – 56,28 zł
Command & Conquer The Ultimate Collection Origin CD Key – 21,24 zł
LEGO Batman Trilogy Steam CD Key – 15,11 zł
SIMCITY – EN – EA Origin CD Key – 20,43 zł
Homefront: The Revolution Steam Gift – 67,08 zł
❤ TrackMania 2 Canyon Uplay CD Key – 9,38 zł
i inne

Do ostatecznej ceny dochodzi jeszcze opłata za płatność.

 • Trackmania Canyon powinna mieć jedno wielgachne serce bo jest po 10zł, a najtaniej była po chyba ~27zł.
  Dodatkowo jest ona jednocześnie uplay/no-drm i chyba też klucz aktywuje się na steamie, ale nie jestem pewien.

  • OK, to dopisuję 🙂

  • Z tym „najtaniej była po”..to nieaktualne.

   Na GMG jest razem z wieloma tytułami Uplay za 3.29 GBP i działa na niego kod VIP5, to więcej niż tutaj na kinguinie ale zdecydowaniej mniej niż wspominane 27 zł.

   Jednak na Kinguinie dojdzie jeszcze opłata za płatność i w efekcie cena tylko nieco niższa niż z oficjalnej dystrybucji na GMG.

   Na GMG mają też dostępne 3 i 5-paki w cenach 8.29 i 13.29 GBP (nie licząc kodu rabatowego VIP5)

   • Huh przeoczyłem tą promocję na gmg, ale na kinguine długi czas cena trzymała się wysoko, a żeby było dziwniej wszystkie części tm2 znikły ze sklepu Ubisoftu (została tylko Turbo).

  • Ta gra to badziewie, nie powinna mieć serduszka tylko anty-rekomendacje… i zdecydowanie była taniej. Z ciekawości odpaliłem po 2 latach od zakupu. Ludzi do gry z gromnicą szukać. 3 tylko do połowy zapełnione serwery i to ciągle te same. Poza tym tylko Trackmania Stadium się jako tako broni fajną jazdą i nie pustymi serwerami. Tak samo z Trackmanią United. Reszta z tej serii to zwykły badziew..

   • „ako tako broni fajną jazdą ”
    Każda się broni, potrzeba jedynie czasu, aby się nauczyć dobrze jeździć w każdej z nich ;sssss
    Z serwerami jest problem, bo Nadeo nigdy nie było dobre w reklamowaniu swojego produktu, a wyścigi i to arcadowe nigdy nie należały do najpopularniejszego gatunku. Dodajmy do tego że ta seria to najbardziej e-sportową rzecz, którą na dodatek strasznie słabo się ogląda podczas zawodów (bo nie ma w niej pierwiastka „szczęścia” który ma reszta e-sportowych gier) i mamy już wyjaśnienie czemu ta seria nie jest popularna.

    „pustymi serwerami”
    Zależy od części i pory kiedy grasz. Nawet multi-environment (najmniej popularna „część”) potrafi w weekendy mieć trochę graczy.
    Jednak oczywiście ta gra nigdy nie będzie taka popularna jak np. CS, czy Rocket League bo tu nie mamy bezpośredniej walki z innymi graczami. To taki Super Meat Boy, albo DustForce. Tu liczy się przede wszystkim wykręcenie najlepszego czasu, a nie bezpośrednia walka z kimś innym.
    No i oczywiście nie ma skrzynek/mikro transakcji/rzeczy do odblokowania co dla wielu jest jedną z najważniejszych rzeczy w grach multi-player.

    BTW. Jedyny badziew to Turbo. To TM2 w okropnym stylu graficznym, a w wersji na PC okrojony w stosunku do TM2 (nie uwzględniając 4 envi który ma wyjść za jakiś czas w TM2). Poza tym wiele osób nie przepada za pewnymi pojazdami z United.

 • Na Kinguinie kupiłem Trackmanie Canyon. Klucz został rozpoznany przez Steama, ale jako DUPLIKAT. To samo jest w przypadku Maniaplanet, na Uplay przeszło bez problemu nie wiedzieć czemu.

  • Przecież kupiłeś grę na Uplay, o czym masz w tytule, w opisie i jeszcze raz w opisie więc czemu oczekujesz, że gra pójdzie też na Steamie?

   • Chodzi o fakt, że gra się aktywuje na uplay i nic ponadto. Bo grać się nie da (nadal trial).

   • Chodzi o fakt, że ten klucz musi być jeszcze wykorzystany w maniaplanet – a już został aktywowany, tylko nie przeze mnie.

  • analfabeta11

   Kupiłem, aktywowałem na uplay bez problemu, ale za to w grze krzyczy mi, że klucz to duplikat i aktywowało mi tylko triala. Ktoś coś wie jak to naprawić?

   • Mam to samo. Napisałem do supportu, ale najpewniej odpowiedzą w poniedziałek -.-

    Żenada czy ja sobie kupiłem kluczyk by sobie widniał w bibliotece?

    • Pisałeś do supportu kinguina? Jeśli w poniedziałek nie będzie odpowiedzi to chyba po prostu skontaktuję się z paypalem żeby cofnęli transakcję (w tej części za trackmanię) a sprzedawcy wystawię negatywa, bo takie akcje „+1 do biblioteki” to można sobie darować.

    • analfabeta11

     Napisałem do supportu Ubi, na forum maniaplanet i ticketa na Kinguinie. Może coś z tego będzie…

    • Ubi i maniaplanet raczej nie pomogą – kod nie jest z oficjalnej dystrybucji. Kinguin nie wiem czy pomoże jeśli nie miałeś „ochrony” kupujących. Mi zawsze pozostaje paypal, ale też nie wiem czy coś ugram. Tak czy inaczej, od Kinguina raczej będę trzymać dystans teraz.

    • analfabeta11

     Pierw zrobiłeś ticketa, a dopiero potem rozmawiałeś z konsultantką?

    • Tak. Ale ticket zrobiłem wczoraj, odpowiedź na niego miałem dopiero po rozmowie z konsultantką. Plus musiałem wszystkie screeny dorzucić tak jak to zrobiłem w tickecie

    • Jezeli chodzi o support na global-u zawsze ktos jest. Nie wchodzcie na support przez polska strone. Aczkolwiek najpierw i tak beda sie kontaktowac ze sprzedawca .. Kinguin to tylko posrednik

    • Napisałem do ubisoftu najpierw i tam mi odpowiedzą dopiero w poniedziałek.

   • Kinguin odpowiedział:

    Dear Customer,

    Please accept our most sincere apologies for the inconvenience caused.

    The merchant you purchased from would like to reimburse you by sending you a new key. This would be sent to you in a separate order at no additional charge.

    Kind regards,

    Natasza

    Żeby tylko działało to tak jak trzeba. Będzie komedia jak się to powtórzy.