X

«

»

Kinguin – gwarancja cen lepszych niż na Wakacyjnej Wyprzedaży Steam

kinguin logo

Osoby, które znajdą na Steamie grę tańszą niż w ofercie Kinguina, mogą ubiegać się o zwrot różnicy w postaci wirtualnego salda. Promocja dotyczy zamówień złożonych bezpośrednio ze strony promocyjnej OIbrzymia Wakacyjna Wyprzedaż. Warunki promocji znaleźć możecie na blogu Kinguin.

Dodatkowo, każde zamówienie powyżej 14.99 Euro premiowane jest specjalnym prezentem.

 • Piotr Piter

  Gwarancja kradzionych keyów… Prosze nie reklamujcie stron tego typu… Okazja okazją ale nie kosztem lewych kodów i wspieraniem złodziejstwa.

  • Ta, też kiedyś myślałem, że jak coś jest taniej niż na Steamie, to jest kradzione, wtedy nie wiedziałem jeszcze, że na nuuvem, yuplay, gama gama większość gier nie ma żadnych blokad, a potrafią kosztować 5x mniej niż na „Steam sale”.

   Większość tych sprzedawców kupuje na rosyjskich stronach gry po taniości, i sprzedają za 20% więcej na kinguinie, ot, cała filozofia.

   Przestańcie z tym znikaniem kluczy, przynajmniej w przypadku Steam, bo na GOGu już prędzej faktycznie ten problem występuje. Nic mi z konta nie zniknęło nigdy, a na Kinguinie też robiłem zakupy. Nawet Wolfa na GOGa kupiłem z rok temu za 12 zł, nawet sprawdziłem specjalnie teraz i jest cały czas na koncie.

   • Piotr Piter

    Zapoznaj się z nowym materiałem np Levelcap na youtbe, te kinguiny i g2a to jedno wielkie bagno…

  • tyle już zostało powiedziane, napisane… tak. można kupić kradziony klucz. można kupić już wykorzystany, można kupić wyjęty z pudełka od sprzętu, który się nie sprzedał (masa gier np. dołączanych do drogich kart graficznych kończy na takich stronach), można kupić klucz, który ktoś zdobył b. tanio i od początku zamierzał go sprzedać, czy po prostu niechciany prezent… steam robi Nas w .ujka blokując możliwość wymiany i odsprzedaży kluczy, więc strony służące nieautoryzowanemu obrotowi kluczami i „giftami” są zwyczajnie po Naszej stronie. nie dla idei – dla kasy, ale są jakąś tam bronią przeciw temu, co z rynkiem gier robi valve, EA, Ubisoft,… (a tak na marginesie, to tylko Naszym rodzimym „Redsom” należy się tu uznanie, za uczciwe traktowanie graczy i z tego powodu W3 kupię pewnie w pudełku, pewnie 2x drożej niż mógłbym go mieć w wersji cyfrowej) poza tym przeciętna gra daje teraz kilkanaście do 30h zabawy. możesz przejść całą grę zanim ją zbanują… i jeszcze zgłosić ten problem, o ile zapłaciłeś 1€ za ochronę kupującego. może nawet odzyskasz kasę. wówczas sprzedający ma problem, a Ty wychodzisz na swoim.

 • Piep…ona szara strefa.

 • No ale jeśli są tam uczciwi sprzedawcy to pewnie i sprzedają po cenach jak w pewnej i z pierwszej ręki dystrybucji, więc można od razu kupować w sprawdzonych miejscach. Bo niby skąd by mieli mieć dużo tańsze klucze niż w przypadku kluczy z pierwszej ręki

  • Marcin Ch

   Np kupione u ruskich, z ograniczeniem regionalnym, gdzie trzeba podczas rejestracji miec ruski ip.

  • Paweł Klimiuk

   Firmy sprzedające tanio klucze często mają je prosto od producenta. Jak ? Wystarczy napisać do producenta danej gry czy sprzedadzą tanio np 10.000 kopii gry po niższej cenie, a w zamian zareklamujesz ich produkty na swojej stronie czy tam gdzieś. Reklama zawsze jest w cenie. Oczywiście miejsce na reklamę musi być dobre, gdzie zobaczy ją jak najwięcej ludzi, żeby producentowi się ten deal opłacał. A to tylko jeden sposób. Firmy wymieniają się wieloma rzeczami, akcjami, produktami,.. Przeciętny Kowalski takiej umowy nie załatwi, ale jakaś duża firma i owszem, z korzyścią dla obojgu 🙂

   • I co, ktoś ma taką dużą firmę, którą stać na zakup iluś dziesiątek tysięcy kluczy do jakiejś gry, do tego ma tak dobrze prosperującą witrynę z tak dużą ilością odwiedzin, że wydawcy opłacałoby się tam reklamować i taki sprzedawca zamiast w miejscu, które bardziej się z nim kojarzy posprzedawać klucze to leci od razu na kinguina albo g2a? Idąc tym tokiem rozumowania to i same te witryny mogłyby o takie „tańsze” klucze występować bo mają i kasę i witryny z dużą ilością indywidualnych użytkowników. Słabo mnie to przekonuje, a nawet jeśli czasem tak jest, to nie sądzę, żeby to było powszechne. Tak samo raczej na takie promocje wydawcy nie rozdają kluczyków ROW.

 • Mononoke89

  Jakoś nie znalazłam żadnej interesującej mnie gry realnie taniej…. w zasadzie nawet drożej, a zwrot na kinguin wallet średnio mnie interesuje

 • Vast7al

  Kupiłem ostatnio RE4 na kinguinie
  Jak widać nie ma raczej gwarancji że klucze nie zostaną zbanowane:P

  • Od jakiego sprzedającego nabywałeś jesli mozna wiedzieć?

  • pewnie zapłacone kradzioną kartą…
   radzę nie wrzucać swoich namiarów (nazwa konta steam 😉
   możesz zdradzić sprzedającego, żebyśmy się na niego nie złapali?

   • Vast7al

    Zabawne z tą kradzioną kartą
    Nie mogę,już nie pamiętam od kogo kupowałem a nie wiem jak sprawdzić

   • Vast7al

    A o moje konto nie musisz się bać:)

 • reklamujcie ile chcecie i tak tam nic nie kupie

 • zapłać jedyne 4zł+ za ochronę kupującego i otrzymaj zwrot jedynie na konto Kinguin !
  YAY !

 • Mówi to osoba, która naczelnie kupuje na pchlim targu ogromną ilość przedmiotów (np. przy okazji Ubisoft, kupiłeś The Crew ode mnie i jeszcze od 8-9 osób dalej tematy zakładałeś) i sprzedaje to na Alledrogo. O tym, że przy okazji każdego monthly sprzedajesz ‚śmieci’ z niego po 5-6 sztuk na pchlim targu nawet nie wspominam.

  PS. mam całą 1 stronę aukcji i to dopiero teraz, jak sprawdzisz sobie komentarze, ostatnie oprócz tego tygodnia to sprzed pół roku. 🙂

 • Widzę, że cenzura łowców czuwa, dobra robota 🙂

 • Hipokryzja mocno. Sam jakiś czas temu kupiłeś na pchlim JC Collection, którego później wystawiłeś za 2$ w swoim temacie, nie wspominając już o hurtowym wykupywaniu gier, czy próbach handlu poza pchlim targiem. Próbujesz się pozbyć konkurencji?

  • Tak, ale nikt nie już pamięta jak pisałem, że specjalnie dałem zawyżone ceny, a nawet o tym tłustym drukiem wspomniałem na początku tematu?
   Chciałem sprawdzić reakcję ludzi na forum i dostałem wtedy swój wynik, który uświadomił mnie kto pluje się o co i z kim nie handlować 🙂
   Pamiętam wrzutę na moją personę, jak chciałem kupić 2 sztuki jednej gry 😀
   „Elita” forum zwaliła mi się na głowę i pozamiatane ;p
   I u kogo tu hipokryzja mocno?
   Mniejsza i tak z guru na tym forum nie wygram i o tym wiem, a moje komentarze to zwykły troll, który was rozjusza :p

 • Kamil950

  Jakby co, to wczoraj był update do Call of Duty: Black Ops III z między innymi „optimization for low texture setting” (czy jak jest na Twitterze @pcdev – „Today’s update includes a nice improvement for low vram gpu’s running on Low Textures.”), ale nie wiem czy i jak bardzo to poprawia działanie tej gry na słabszych sprzętach (i jak słabych).