Letnia Wyprzedaż 2021 w PlayStation Store
  Polecamy

Już dzisiaj Letnia Wyprzedaż 2021 w PS Store! Kup tanie doładownia (np. 100 PLN za 78,86 zł) i zaoszczędź na zakupie gier (akt.)

Sony rozsyła graczom newsletter z informacją o Letniej Wyprzedaży 2021 w PS Store. Promocje na gry wystartują dzisiaj, 21 lipca, dlatego polecamy zaopatrzyć się w tanie doładowania PlayStation Store już teraz. Giftcard o wartości 100 PLN zakupicie za jedyne 78,86 zł!

Promocje na giftcardy PlayStation Store:

Cena z kodem zniżkowym LOWCY0719

Promocja na tani abonament PlayStation Plus:

Podane ceny uwzględniają prowizję za płatność przez Przelewy24.

Kod rabatowy obowiązuje do jutra do godziny 10:00. Jeśli kod zniżkowy nie zadziała, w rozwinięciu wpisu znajdziecie instrukcję jego użycia.

Aktualizacja

Niestety wyprzedały tanie giftcardy do PlayStation Store o nominale 200 PLN. W art. zaktualizowaliśmy ofertę o droższy wariant.

Jak skorzystać z kodu zniżkowego – 15% „LOWCY0719”

1. Kod rabatowy jest połączony z odnośnikami z Lowcygier.pl. Należy wejść w dowolny link w artykule, aby kod zadziałał.
2. Kod można użyć tylko raz.
3. Kod aktywować można tylko na terenie Polski.
4. Jeśli spełniacie kryteria 1-3, a mimo wszystko kod zniżkowy nie działa, spróbujcie wyczyścić ciasteczka Eneba i przejść ponownie do sklepu przez nasz odnośnik. Alternatywnie, skorzystajcie z linku w trybie incognito.


Kod rabatowy LOWCY0719 należy wprowadzić w koszyku, w podsumowaniu zamówienia.


Łowcy, na jakie promocje na gry PlayStation 5 / PS4 liczycie w ramach Summer Sale 2021? Korzystacie z tanich doładowań PS Store?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.