Homefront: The Revolution za 17,38 zł w Eneba

Cena z kodem zniżkowym LOWCYGIER

Homefront: The Revolution + Revolutionary Spirit Pack Steam Key EUROPE– 17,38 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Homefront: The Revolution za 17,38 zł w Eneba"

 1. W dużym skrócie to taki Far Cry w mieście, ale bywa bardziej wymagający + fajny pomysł na budowę dzielnic z żółtych i czerwonych stref, w których rozgrywka znacznie się od siebie różni. W takiej cenie fajnie sobie postrzelać 😉

  1. Trzeba dodać, że gra padła ofiarą nagonki i na 10 komentujących negatywnie, tylko jeden w to grał i to całe zawrotne 10 minut tutoriala.

   1. ja skończyłem, i to była tragedia. Podjąłem decyzję o tym, że każda gra którą kupie skończe nim kupie następną. Na nieszczęscie padło na to coś-dzięki czemu skończyłem i podjąłem decyzję, że wiecej takich obietnic nie podejmę. Gra jest nudna-po minięciu początkowej ciekawości, zbugowana z koszmarnymi błędami które potrafią zablokować możliwość wykonania zadania(zaczynałem 2 razy od nowa) oraz z tragicznym AI. Pograłem w nią 57 godzin i 7 pierwszych godzin było ciekawych.

    1. Ja ukończyłem i bawiłem się przednio. Nie wiem czy pomimo tego, czy właśnie dlatego że FPS-ów zwykle nie ogrywam, ale było fajnie.

    2. wtf 57h? Co ty tam robiłęś? Sam gre ukończyłem i jako tak pomaksowałem w 23h. Akurat ja nie oczekiwałem wiele i ogólnie jestem zadowolony

    3. A ja skonczylem podstawke dzieki gamepass i bawilem sie dobrze. Kwestia gustu.

     Zgodze sie jednak w kwestii bugow. Przez jeden musialem poprzedniego sejwa wgrac, bo przeciwnicy poznikali.