Promocja na hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy na konsole Xbox Series już od 244 zł w Microsoft Store

Łowcy, najnowsza gra z uniwersum Harry’ego Pottera cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co może oznaczać, że promocje na Hogwarts Legacy raczej nie pojawią się w najbliższej przyszłości. Jednak na grze zaoszczędzicie kilkadziesiąt złotych dzięki doładowaniom BRL. W brazylijskim Xbox Store tytuł kosztuje 244,02 zł zamiast 319 zł.

Aktualizacja 2

Doładowania BRL są dostępne jeszcze taniej w Instant Gaming. Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.

Oferty na Hogwarts Legacy w Xbox Store

Gra kosztuje w polskim Microsoft Store aż 319 zł. Tę cenę obniżycie aż o 75 zł dokonując zakupu giftcardami w brazylijskim regionie sklepu.

Brak prowizji za płatność w Instant Gaming.

Instrukcję zakupu w brazylijskim Xbox Store znajdziecie niżej.


Instrukcja dokonania zakupu Hogwarts Legacy w Xbox Store Brazylia

Postępując zgodnie z poniższą instrukcją aktywujesz karty podarunkowe w brazylijskim Xbox Store, dzięki którym kupisz taniej Hogwarts Legacy na konsole Xbox Series:

Krok 1. Kup karty podarunkowe do brazylijskiego Xbox Store o łącznej wartości 300 BRL w sklepie w Instant Gaming:

Brak prowizji za płatność.

Krok 2. Będąc zalogowanym na PC swoim kontem Microsoftu, przejdź do Ustawień Windowsa, po czym wybierz kolejno zakładki Czas i Język oraz Język i Region. W tym menu zmień region Windowsa z Polski na Brazylię, co pozwoli w następnym kroku na aktywowanie kart podarunkowych BRL.

Krok 3. Wejdź do aplikacji Microsoft Store w Windowsie. Kliknij na avatar profilu w prawym górnym rogu głównego okna sklepu i wybierz Zrealizuj kod lub karty upominkowe. Wpisz i aktywuj wszystkie trzy giftcardy z GAMIVO.

Krok 4. Kup Hogwarts Legacy w brazylijskim Xbox Store korzystając w koszyku z salda 300 BRL (doładowanego w Kroku 3):

Używając powyższej metody zapłacicie za Hogwarts Legacy tylko 244,02 zł zamiast 319 zł. Gra z brazylijskiego regionu również posiada polską wersję językową.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.