Promocja na Hard West 2

Hard West 2 na PC za jedyne 74,79 zł w CDKeys - nowy hit od polskiego studia! (akt.)

Premiera Hard West 2 w wersji na PC miała miejsce wczoraj. Jeśli brakuje Wam dobrych, turowych gier taktycznych, to mamy dla Was świetną wiadomość. Druga odsłona serii zbiera w sieci wysokie oceny od recenzentów oraz graczy, a klucz Steam z Hard West 2 tanio możecie zakupić w cyfrowym sklepie CDKeys.

Aktualizacja

Hard West 2 jeszcze taniej w CDKeys. Tytuł dostępny za jedyne 74,79 zł!

Brak prowizji za płatność.

Oferty pozostałych sklepów:


Recenzje Hard West 2

Po wczorajszym debiucie na rynku, Hard West 2 zbiera w sieci bardzo dobre oceny. Wszyscy wskazują, że jest to doskonała kontynuacja, lepsza od poprzedniczki pod każdym względem. Fani taktycznych gier turowych powinni być więc zadowoleni. W serwisie Metacritic tytuł może się pochwalić 75/100 Metascore. Wynik ten stanowi średnią ocen z 11 recenzji. Jeszcze lepsze opinie pojawiły się na stronie Opencritic, na której 86% recenzentów dało grze pozytywną ocenę. Hard West 2 osiągnął tam wynik 79/100. Produkcja zbiera też pochwały od samych graczy. Na platformie Steam gra ma obecnie aż 88% pozytywnych recenzji, spośród 118 opinii 🙂


Gdzie kupić tanio Hard West?

Łowcy, jeśli jesteście zainteresowani zakupem poprzedniej odsłony serii, to przygotowaliśmy dla Was zestawienie z najlepszymi ofertami na tanie Hard West w wersji na Steam:


Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.