Gry z serii S.T.A.L.K.E.R. ponownie tanio na G2A

3% cashbacku z kodem LOWCYGIER

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl GOG CD-KEY GLOBAL – 1,90 zł
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky GOG CD-KEY GLOBAL – 2,91 zł
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat GOG CD-KEY GLOBAL – 3,16 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi jeszcze opłata za płatność.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gry z serii S.T.A.L.K.E.R. ponownie tanio na G2A"

 1. Gry są klimatyczne, polecam. Wcale nie takie łatwe, ale save’y pomagają 🙂 W multi nie grałem.

  1. Ceny są aktualne, ale trzeba patrzeć na najniższą cenę, a nie na wyróżnioną ofertę

 2. Kupiłem Shadow of Chernobyl, ale przez tego lektora odechciało mi sie grać. Da się jakoś go wyłaczyć? W opcjach dźwięku nic nie ma 🙁

   1. dokładnie – raz że wpisuje się w naszą kulturę, dwa dodaje klimatu samej grze – to było coś

    1. W filmach to co innego bo tam często grają bardzo dobrzy aktorzy ze świetnym głosem, a ich wymowa idealnie pasuje do mimiki twarzy. W Stalkerze nie ma żadnej mimiki, a głosy użyczone postacią nie są wcale wybitne. Natomiast głos Pana Utty to najwyższa klasa i bardzo przyjemnie się go słucha.

  1. Ej, bez tego lektora nie ma klimatu. Czuję się przy nim, jakbym oglądał nocne kino w sobotni wieczór, w latach osiemdziesiątych. Niepodrabialne 🙂

 3. Jak to jets z tym G2A? Bezpieczne, nigdy nie kupowałem tam kluczy, a czytałem, że niektóre są z niezbyt przychylnych źródeł. Wolałbym uniknąć jakiegoś zbanowania konta czy podobnej sytuacji, a gry przydałyby się do kolekcji 🙂 Jak to z tym jest, może ktoś z Was ma większe doświadczenie z tym sklepem.

  1. Kupiłem i mi dodało do biblioteki bez problemu. Parę gier już od nich kupiłem i na razie nie było problemu. Tylko prowizja za płatność wysoka .

  2. Przecież G2A to jedynie pośrednik. Działają tam dziesiątki, jeśli nie setki sprzedawców. Zawsze staram się brać od takich, którzy mają kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy pozytywnych komentarzy. Nigdy nie miałem problemów.

  3. kupilem kilka gier kumpel tez i tylko na jednej gownogierce sie przejechalem. ale 5 zl to nie pieniadz

 4. Stranglehold miał też lektora, który robił świetny klimat azjatyckiego sensacyjniaka klasy B 😉