Dość niespodziewanie dowiedzieliśmy się, że Rainbow Six Extraction w Xbox Game Pass pojawi się już w dniu premiery. Najnowsza gra od Ubisoft zadebiutuje na rynku 20 stycznia. Tego samego dnia do abonamentu Microsoftu dołączy także poprzednia gra z serii w wersji na PC. Będzie to więc idealna okazja aby posiadacze komputerów osobistych mogli ograć Rainbow Six Siege tanio.

W związku z tym postanowiliśmy przygotować dla Was kolejny wpis, dzięki któremu zagracie w Rainbow Six Siege za 4 zł. Wystarczy, że zakupicie 1 miesiąc PC Game Pass w ramach promocyjnej oferty przeznaczonej dla nowych i powracających użytkowników subskrypcji. 

Przypominamy, że Rainbow Six Extraction w Xbox Game Pass będzie dostępne także na Xbox One i Xbox Serie X|S. W rozwinięciu wpisu znajdziecie poradnik pozwalający uzyskać 3 miesiące XGP Ultimate w cenie 43,29 zł i zagrać w Siege oraz Extraction tanio również na konsolach Xbox.

Jak zakupić 3 m. XGPU w cenie 43,29 zł

  • Krok 1 – Skorzystaj z promocji i sięgnij po 1 miesiąc PC Game Pass za jedyne 4,00 zł. Najlepiej wykorzystać do tego nowe konto Microsoft, ponieważ oferta może nie pojawić się na kontach, na których korzystano w przeszłości z subskrypcja XGP.
  • Krok 2 – W cyfrowym sklepie Eneba kup 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za €8.78 (39,83 zł). Podana cena uwzględnia kod zniżkowy: LOWCYGIER.
  • Krok 3 – Otrzymany klucz na 1 miesiąc XGP Ultimate wykorzystaj na stronie redeem.microsoft.com.
  • Krok 4 – Wyraź zgodę na cykliczne odnawiania abonamentu. Dzięki temu otrzymasz za darmo dodatkowy miesiąc XGP Ultimate. Funkcję cyklicznej płatności można w każdej chwili wyłączyć, wybierając odpowiednią opcję w ustawieniach.

Łowcy, jeżeli pomyślnie wykonaliście wszystkie kroki instrukcji, to przez 3 najbliższe miesiące będziecie mogli korzystać z pełnej biblioteki Xbox Game Pass Ultimate i ograć Rainbow Six Extraction w dniu premiery. Miłego grania 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.