Komentarze do "Get Even za 7,65 zł w G2A"

 1. 2 tygodnie temu PayPal przyznał mi rację w sporze z G2A, wszczętym na skutek usunięcia mi z biblioteki przez Steam gry Get Event (z powodu uzyskania klucza nielegalnymi metodami).

   1. Oczywiscie. Kiedys kupilem ac black flag na g2a, gre usunieto mi w uplaya. Najpierw napisalem do g2a to odpisali mi ze to nie ich sprawa…
    Napisalem do uplay/ubisoft jaki byl powod usuniecia gry z konta to odpisali mi ze byl problem z platnocia (czyt kradziona karta), napisalem ze kupilem na g2a im to dodali mi spowrotem gre (i tutaj ubisoft stracil swoj zysk) do konta i odpisali zebym nie kupowal ich gier na g2a. Taka historia.

  1. Klasyk, swego czasu miałem na PP otwarte kilkanaście sporów przeciwko G2A, które zostały zamknięte na moją korzyść. Support G2A uznał, że znikające gierki z mojego konta sztim to fantastyka i próba wyłudzenia od nich pieniędzy, więc zbanowali mojego PP i wszelkie karty wydane na moje nazwisko.

   1. Ja tam kupiłem ze 20 czy 30 gier i nie miałem dotąd żadnych problemów. No ale ja patrzę na to jak sprzedawca jest oceniany.

  2. Mozesz rozwinąc o tym usuwaniu z Steama? Czy Steam informuje jakimś popupem, czy sam musisz ogarniać swoje poletko ze nic nie znika?

   1. przy każdym usunięciu licencji ze steama jest czerwone powiadomienie w tym samym miejscu co inne powiadomienia (nowy item, wiadomość od kogoś)

    1. Dzieki za info. Mialem chyba kiedys podobny komunikat, jak jakis developer usuwal triale, ktore nie byly trialami. Na szczescie tylko tamten jeden raz.

 2. Mi tez skasowali z bibloteki, wiec nie polecam tej oferty, kradzione klucze.

 3. Nie polecam, kupiłem właśnie Get Even na G2A po ostatnim podobnym newsie na Łowcach. Gra została usunięta z mojego konta z powodu problemu z płatnością. Co ciekawe sprzedawca miał 99% pozytywnych ocen i wiele transakcji. Reklamowałem na G2A i oddali mi kasę (nie brałem żadnej ochrony). Wziąłem z bazaru klucz za 10zł z którym ne ma problemów.

  1. ciekawe, a co w przypadku gdy ktoś kupi taki klucz a potem sprzeda go na bazarze a kupującemu usunie gre?

    1. Oczywiście racja, aczkolwiek… HB – przynajmniej w teorii – jest sklepem detalicznym. Co w sumie sprowadza się do pytania: gdzie u diabła ci goście masowo kupują i płacą tą fałszywą kartą za tyle kopii na raz.

 4. …chcę kupić inną gierkę i już 4 godziny czekam aż mi łaskawie „zaliczą” płatność i wyślą klucz. Godzinę temu wysłałem „ticket” do supportu i też nic. Zdecydowanie lepiej wygląda to w przypadku Gamivo.

Komentowanie jest zamknięte