Komentarze do "Gears Of War 4 (Xbox One + Windows 10) za 31,42 zł w GAMIVO"

 1. Klucz na xboxa…i niby to działa tak, że w ogóle nie mając xboxa mogę sobie w to na win10 grać, bo nie rozumiem? Wiem, że jakieś tam „przenoszenie” gier z xboxa jest…to tak z każdą grą na xboxa jest? Zamotałem się trochę :]

  1. grę przypisujesz do konta ms gdzie możesz grać na xone jak i pc z win10 (podobnie jak np. forza horizon 3)

   1. No właśnie coś tam kojarzę, z tym graniem xboxowych gier niekoniecznie na xboxie, ale nie wiedziałem, że po prostu można sobie kupić grę na xboxa a ogrywać ją na win10. W sumie nie bardzo się tym interesowałem, bo nie mam xboxa.

   1. A jest napisane, że możesz grać tylko na win10? Bo dla mnie to wygląda tak, że gra jest na xboxa ale można w nią też grać na win10, bo wspiera usługę Xbox Play Anywhere. Nie ma natomiast jasno napisane, że grać można też tylko na win10 i w ogóle nie potrzeba xboxa. W sensie nie wiem jak działa ta usługa, a opis nie jest jednoznaczny.

   2. Nie mówię o stronie w sklepie MS tylko o GAMIVO, na GAMIVO nie ma tej informacji że PC +Xbox. Pytam dlatego że były już oferty na GoW 4 ale w wersji Xbox tylko

  1. Jasne. Taka sama jak na romans Jima Carrey z fajna kobitka w jednej z ostatnich scen filmu Glupi i Glupszy.

    1. To nie jest argument.

     Ja rozumiem Ciebie jako fana gier – ja też nim jestem, i z przyjemnością bym zagrał w Gear 2 i 3 na PC ( w jedynke grałem dobre 60 w samym tylko singlu i coopie, a teraz na X1 jako pierwszą grę kupiłem Gears Ultimate i ograłem cała kampnię – dla mnie ta gra jest przemiodna).

     Decyzje podejmuje się jednak na innej podstawie i tu logika wydawcy jest inna: chcesz Gear 2 i 3 – kup konsolę X360 lub X1. I tyle. Tu decyduje kasa, dlatego nie liczę na te gry na PC (tym bardziej, że jest już sporo po ich wydaniu i ich atrakcyjność jest o wiele niższa niż jakiś czas temu, tym bardziej, ze na portowanie trzeba przeznaczyć czas, ludzi i pieniądze co samo z siebie może nie być tego warte, a TYM bardziej, że czas ludzie i pieniądze mogą być wykorzystani do bardziej opłacalnego zajecia. Ostatecznie 3 powody pzrzemawiają za tym, że nie opłaca się robić portów tych gier.).

     Ja mam Game Pass na X1, ogrywam Gears 2 i 3 w sumie za friko i tyle.

    2. Tylko, że ja ogrywałem na całe szczęście GoW 2 na konsoli Xbox 360 teraz kupiłem sobie w promocji 4 i troszkę szkoda, że ominie mnie fabuła 3 części. PS W przyszłości jeżeli kupię konsolę będzie to PS.