Promocja na Goat Simulator 3

Gdzie kupić Goat Simulator 3 tanio? Data premiery, cena, edycje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series

Już dziś na rynku zadebiutuje nowa gra od szwedzkiego Coffee Stain Studio. Nie dajcie się jednak zwieść numerkowi w tytule. To bowiem dopiero druga cześć serii, a całość ma stanowić swoisty żart. Daje to jasny sygnał, że w produkcji ponownie spotkamy się z dość absurdalnym humorem, z którego znana była poprzedniczka. Co jednak powinno najbardziej ucieszyć graczy to fakt, że cena Goat Simulator 3 na PC, PlayStation 5 i Xbox Series nie będzie zbyt wygórowana. Pre-order możecie zamówić już za 92,75 zł (klucz Epic Games Store).

Premiera Goat Simulator 3 została zaplanowana na 17 listopada 2022 roku.

Aktualizacja

Dziś premiera Goat Simulator 3! 🙂

Gdzie kupić najtaniej Goat Simulator 3 – cena na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC

Łowcy, poniżej znajdziecie najlepsze promocje na Goat Simulator 3. Zamawiając grę w pre-orderze, otrzymacie w ramach bonusy „wymiontoszoną niespodziankę”. Cyfrowe DLC zawierające pre-wymię dodawane jest w przedsprzedaży zarówno do pudełkowych, jak i cyfrowych wersji gry. Data premiery Goat Simulator 3 na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series została wyznaczona na 17 listopada 2022 roku.

Promocje na Goat Simulator 3 na PlayStation 5

Cena Goat Simulator 3 na PS5 w wersji pudełkowej zaczyna się od 118 zł. W ofercie polskich sklepów dostępna jest aktualnie Edycja Preorderowa zawierająca dokładnie takie samo DLC, jak jej cyfrowy odpowiednik w postaci Pre-Udder Edition:

Cena Goat Simulator 3 na Xbox Series X:

Najniższa cena Goat Simulator 3 w wersji pudełkowej na konsole Xbox Series X również wynosi 118 zł. Jeśli posiadacie konsolę Xbox Series S, to cyfrowe wydanie gry zostało wycenione w Xbox Store na 129 zł:

Tanie Goat Simulator 3 na PC:

Jeśli chcielibyście zakupić Goat Simulator 3 tanio na PC, to najlepszą aktualnie ofertę znajdziecie w sklepie Instant Gaming. Klucz aktywujący grę na platformie Epic Games Store kosztuje tam 92,75 zł. Poniżej umieściliśmy też promocje na Goat Simulator 3 w wersji pudełkowej. Warto zaznaczyć, że produkcja jest aktualnie kolejnym tytuł na wyłączność sklepu Epic Games:

Porównanie wydań Goat Simulator 3. Co wchodzi w skład Digital Downgrade Edition

Do każdego zamówienia w przedsprzedaży (oznaczonego jako Pre-Udder / Edycja Preorderowa) otrzymacie „wymiontoszoną niespodziankę” – cyfrowy bonus, który stanowi… pre-wymię. Jest to kolejna gra słowna twórców Goat Simulator 3, wszak udder oznacza po angielsku wymię 😉

W cyfrowej dystrybucji dostępna jest również specjalna wersja Digital Downgrade Edition, w skład której wchodzą:

 • podstawowa wersja gry Goat Simulator 3
 • klasyczna skórka Pilgor
 • pełen pancerz (MMO)
 • kozia skórka Zero (GoatZ)
 • kosmiczny hełm i skafander (Waste of Space)
 • maski: Don Pastrami, Valentino Salami, Dolph Spaghetti i Humphrey Ciabatta (Payday)
 • cyfrowa ścieżka dźwiękowa
 • pliki 3D do wydrukowania: Pilgor, Tony Shark, Goat Tower, Figurka
Premiera Goat Simulator 3

Co wiemy o Goat Simulator 3

Goat Simulator 3 to wbrew pozorom dopiero druga odsłona serii. Nowa gra studia Coffee Stain ponownie pozwoli nam wcielić się w skórę Pilgor – szalonej kozy, która tym razem będzie siać zniszczenie na terenie San Angora. Do naszej dyspozycji oddano najbardziej absurdalne formy destrukcji takie jak chwytny język, potężny bek czy laser z oczu. Wraz z odkrywaniem kolejnych sekretów, otrzymamy jeszcze więcej szalonych możliwości prowadzących do całkowitej anihilacji.

W grze pojawi się także aż 7 dopracowanych mini-gier, które uprzyjemnią nam zabawę między szaloną rozwałką i wykonywaniem misji. Na fanów zbieractwa czekają porozrzucane po całej mapie przedmioty kolekcjonerskie oraz przeróżne sekrety. W związku z tym, że przygody szalonej kozy stanowią kwintesencję pojęcia „sandbox”, to nie zabrakło tu również różnych środków transportu takich jak deskorolki, paralotnie czy plecaki odrzutowe.

Produkcja będzie zawierać również tryb wieloosobowy w postaci kooperacji lokalnej i sieciowej. Do zabawy możemy zaprosić maksymalnie trzech (nie)znajomych i wspólnie sprowadzić na świat kozią zagładę lub rywalizować o jak najlepsze wyniki we wspomnianych wcześniej mini-grach.

Przypominamy, że premiera Goat Simulator 3 została zaplanowana na 17 listopada 2022 roku.


Wymagania sprzętowe Goat Simulator 3 na PC

Na platformie Epic Games Store dostępne są już wymagania sprzętowe Goat Simulator 3. Tytuł nie wymaga do uruchomienia specjalnie potężnego sprzętu, wiec zdecydowana większość powinna uruchomić przygody szalonej kozy bez żadnych problemów 🙂

Wymagania minimalne:

 • System operacyjny: Windows 10
 • Procesor: Intel Core i5 4690k
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: GTX 1050 Ti (4 GB VRAM)
 • DirectX: Wersja 11
 • Miejsce na dysku: 12 GB

Wymagania zalecane:

 • System operacyjny: Windows 10
 • Procesor: Intel Core i5 9400F
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: GTX 1070 (8 GB VRAM)
 • DirectX: Wersja 11
 • Miejsce na dysku: 12 GB

Łowcy, czekacie na kontynuację Goat Simulator? Lubicie takie absurdalne podejście do tematu gier? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.