Promocja na Garage_ Bad Dream Adventure

Garage: Bad Dream Adventure na PC za 60,77 zł w Kinguinie

W ofercie sklepu Kinguin pojawiła się oferta na grę Garage: Bad Dream Adventure w promocyjnej cenie. Odświeżona wersja jednej z najdziwniejszych gier w historii kosztuje 60,77 zł. Bezpośrednio na Steam za tytuł zapłacimy 71,99 zł.

Cena z kodem zniżkowym GGDEALS10

Podana cena uwzględnia prowizję za płatność BLIKiem.


Czym jest gra Garage: Bad Dream Adventure?

Garage: Bad Dream Adventure to przygodowa gra point & click, której twórcą jest japoński surrealista Tomomi Yuki Sakuba. Tytuł został pierwotnie wydany w 1999 roku wyłącznie na terytorium Kraju Kwitnącej Wiśni. Ze względu na swój nietypowy, budzący w graczu dyskomfort i niepokój design z miejsca stał się częstym bywalcem rankingów dotyczących najdziwniejszych gier w historii elektronicznej rozgrywki.

W grze Garage: Bad Dream Adventure wcielamy się biomechaniczną istotę podróżującą przez surrealistyczny, przypominający labirynt świat. Naszym zadaniem jest odnalezienia istoty zwanej „Shadow”. W trakcie rozgrywki gracz musi rozwiązywać typowe dla przygodówek zagadki, a także dbać o parametry bohatera reprezentowane przez zdrowie psychiczne (ego) i paliwo. Odświeżona wersja tytuły oferuje ulepszoną grafikę, poprawione przez AI przerywniki filmowe, dostosowany do wysokich rozdzielczości interfejs, a także nowe rozdziały, zadania i wiele zakończeń.

Tytuł w angielskiej wersji językowej zadebiutował na Steam 8 lipca 2022 roku.


Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.