W promocyjnych cenach znajdziecie także:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gamerall – September Specials"

 1. Wyrzućcie z newsa betę nowego CoDa, bo ten kod jest bezwartościowy. Zamknięta beta już się odbyła, teraz trwa otwarta do 23 września.

 2. Promka na Diablo, akurat jak tydzień temu kupiłem dla swojej kobiety. Ale kij tydzień już siepiemy aż miło.

  1. To wyobraź sobie… Kupić sobie Tomb Raidera. A po 2 latach zagrać. Po 8 godzinach gry sprawdzić jakie gry się odblokowały w Humblu… A tam Tomb Raider.

   1. Znam ten uczuć, Po kilku latach czekania na promocje kupiłem Sleeping Dogs Definitive Edition za ponad 10zł w GMG, następnego dnia było w monthly i po 2zł na bazarze :((

 3. Hm, zapłaciłem za Brothers – A Tale of Two Sons i mam informację „Contact live chat to receive the key”. Jedynym problemem jest to, że na tej stronie nie ma live chatu albo jestem ślepy.

  1. No właśnie w tym sęk, że jest to „wpis sponsorowany”, więc korekty znajdują się w komentarzach 😉

    1. Juz raz tutaj wystawiali podobna promocje i był przypal bo ludzie mogli dopiero odbierać klucze po weryfikacji u pomocy technicznej

 4. Świetna promocja na Civ 5, jedyna wada to to, że gierka wymaga niesamowitych nakładów czasu, ale wciąga nawet ludzi, którzy od strategii zwykle stronią 😉

 5. Człowiek pół dnia ściągał Modern Warfare, a w chwili włączenia dostałem komunikat że mój widnows jest nie zaktualizowany, normalnie byłem prze szczęśliwy, usunąłem grę i włączyłem bf1 na otarcie łez 😀 Do tych co grali = fajna gra???

 6. problematyczny sklep. chciałem kupić przez paypala.. to musiałem kontaktować się z supportem i odpowiadać na jakieś pytania w stylu czy ja to ja i dlaczego podałem inną nazwę usera jak konto paypal, czy mam konto paypal parowane z kartą czy to są środki na paypalu itp…

  a dajcie spokój, ja chciałem kupić gre za 18zł 🙂

 7. Pierwszys zakup – GTA V z social club, automat „dostarczył” do Steam. Oczywiście nie dostarczył, bo wersja social club. Napisałem na live chat, szybka odpowiedź, dostałem klucz. Aktywuję – komunikat klucz niepoprawny lub zużyty. Próbowałem z myślnikami i bez.
  Takie pierwsze wrażenie. Sprawa przekazana do menadżera, odpowiedź ma nadejść mailem.

 8. ODRADZAM ZAKUPY W TYM SKLEPIE
  Pierwsza rzecz: sklep jest z azji, prawdopodobnie Chiny.

  Pierwszy zakup – GTA V z social club, automat „dostarczył” do Steam. Oczywiście nie dostarczył, bo wersja social club. Napisałem na live chat, szybka odpowiedź, dostałem klucz. Aktywuję – komunikat klucz niepoprawny lub zużyty. Próbowałem z myślnikami i bez.
  Takie pierwsze wrażenie. Sprawa przekazana do menadżera, odpowiedź ma nadejść mailem.
  Aktualizacja, dostanę zwrot kasy……za kilka dni, bo zapłaciłem kartą przez jedną z „ich płatności” – G2A. Pewnie byłoby to za klika dni przy którejkolwiek płatności. :-/
  Aktualizacja 2, 5 pełnych dni minęło, kasy na koncie brak, na emaile odpowiadają: „wejdź do nas na czat” No i standard: oh poprzedni kolega nie wysłał maila do kierownictwa, no to ja wyślę (a dostałem poprzednio maila po kilku godzinach, że dostanę zwrot) Zrobił mi fotkę z jakimiś wewnętrznymi numerami zamówień(nigdzie mojego numeru) że napisał do kierownictwa i tyle.
  Podsumowując odradzam ten sklep, śmierdzi oszustwem na kilometr. 51 zł poszło się jeb.
  Do Łowcygier – chyba wypadałoby się przyjrzeć aktywności reklamodawcy.