Gamedec - Definitive Edition za darmo

Gamedec - Definitive Edition na Steam za jedyne 11,88 zł w Instant Gaming! Premiera już jutro (akt.)

W cyfrowym sklepie Instant Gaming możecie zakupić tanio Gamedec – Definitive Edition. Tytuł w wersji na platformę Steam dostępny jest za jedyne 11,88 zł! Nowa wersja tytułu zadebiutuje na rynku już jutro. Twórcy z Anshar Studios zapowiedzieli, że ulepszona edycja gry zostanie udostępniona dla każdego posiadacza oryginalnego Gamedec za darmo.

Brak prowizji za płatność.

Aktualizacja

Cena Gamedec została zaktualizowana.


Premiera Gamedec – Definitive Edition na PC

Premiera Gamedec – Definitive Edition została zaplanowana na 29 września. Ulepszone wydanie gry zostanie wzbogacone o nową zawartość. W tytule pojawi się nowy, grywalny świat oparty na grze Seven: The Days Long Gone, a także sprawa „Like Father Like Son” inspirowana mitologią Cthulhu. Gracze otrzymają do dyspozycji także dodatkowe postacie. Nowością będzie również tryb True Detective Mode, w którym wczytanie zapisu nie cofa podjętych decyzji. Dodana zostanie też japońska wersji językowa w postaci napisów.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.