«

»

Flashyraffles.com: zgarniasz fanów i skiny za free? Jak to działa?

Flashyraffles.com: zgarniasz fanów i skiny za free? Jak to działa?

Dawać to dostawać, a z drugiej strony darmochy nigdy za wiele. Twórcy Flashyraffles.com znają oba porzekadła, dlatego ich stronka jest przeznaczona i dla tych graczy CS:GO i PUBG, którzy chcą zgarnąć skórki gratis, i dla tych, którzy w zamian za skiny chcą zbudować sobie bazę fanów.

Wbrew pozorom Flashyraffles.com nie jest zwykłą stroną z rafflami. To platforma dla giveawayów, gdzie każdy może jednym kliknięciem dołączyć do konkursu lub stworzyć własny.

Klik – i masz skina w zasięgu ręki

To nie przesada. Wejście do giveawaya to jedno jedyne kliknięcie. Widzisz na liście gratisów skórkę, która ci się podoba? Klik i gotowe. Jesteś na liście chętnych, żeby ją dostać.
Kiedy zbierze się określona przez organizatora giveawaya liczba graczy, konkurs jest rozstrzygany. Wtedy albo zgarniasz skórkę, albo nie. Jeśli się uda, wpada ona natychmiast na twoje konto na Flashyraffles i możesz ją stamtąd wypłacić. Zawsze możesz też spróbować szczęścia w innym giveawayu. Bez limitu i bez ryzyka, bo niczego nie stawiasz. Jest tylko jeden warunek: musisz obserwować na Twitterze osobę, która wystawia skina do zgarnięci

Wystaw skórkę, zyskaj fanów

Na Flashyraffles.com każdy może stworzyć własnego giveawaya. Po co rozdawać skórki? Właśnie dlatego, że uczestnicy zaczną cię obserwować. Jeśli streamujesz albo masz swoją drużynę i chciałbyś zrobić wokół niej trochę szumu, nie ma chyba łatwiejszego sposobu, żeby pokazać się graczom z całego świata.
Im więcej warty jest skin, który wystawiasz, tym więcej użytkowników dołączy do twojego giveawaya. Zawsze wiesz dokładnie, ile osób zacznie cię obserwować za daną skórkę. Wszystko jest przejrzyste i nie wymaga z twojej strony żadnego wysiłku. Wybierasz skina i patrzysz, jak rośnie liczba fanów!
To proste i łatwe, a przede wszystkim: to działa. Sprawdź zresztą sam na www.flashyraffles.com.