X

«

»

Flash Sale w Kinguinie – Life is Strange (25.03)

kinguin logo

Cena z kodem zniżkowym LOWCYGIER i bez uwzględnienia Kinguin Buyer Protection.

Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5) Steam Key – 46,33 zł + VAT

Kinguin to platforma podobna do Allegro, pośrednicząca w dystrybucji kluczy. Swoje oferty może na niej wystawić dowolny zweryfikowany sprzedawca. Kupowanie na Kinguin jest więc obarczone pewnym ryzykiem, gdyż pochodzenie kluczy jest ciężkie do ustalenia. Radzimy korzystać jedynie z ofert sprzedawców z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Za dodatkowe 2,95 zł możecie zakupić Ochronę Kupujących Kinguin, gwarantującą zwrot pieniędzy na okres 30 dni od zakupu.
Ceny podane w newsie nie są ostateczne i nie uwzględniają podatku VAT (dla Polski wynosi on 23%) oraz opłaty za płatność wynoszącej 1,77 zł.

 • Martii

  Nah, nie polecam. Pamiętajcie, że na nuuvem, już bodajże od premiery tej gierki można ją zdobyć za ~36 złotych w całości.

 • Dzięki za info bo przegapiłem jak było promo w czasie premiery.

  Potwierdzam, że gra nie ma region locka, całość na Nuuvem mnie wyszła dokładnie 36,21zł (po przewalutowaniu).

  No i nie płacimy jakichś dziwnych dodatkowych danin do kinguina.

 • Na Nuuvem cały sezon wychodzi 39 zł po uwzględnieniu opłat Paypala za przewalutowanie. Żadnego locka na aktywację czy granie. Gorąco polecam, od wczoraj dostępny jest drugi epizod, na razie jakość scenariusza i wykonania na wysokim poziomie.

 • Cris

  Na Nuuvem bardziej się opłaca, dla jasności, płacąc poprzez PayPal całkowita suma (razem z przeliczeniem) wynosi 37,22 zł.

 • Nuuvem, tylko nuuvem, taniej i pewnie!