Final Fantasy XVI tanio w PlayStation Store

Final Fantasy XVI na PS5 za jedyne 285 zł w PlayStation Store dzięki doładowaniom PSN!

Łowcy, jeśli planowaliście zakupić pre-order Final Fantasy XVI tanio, to mamy dla Was ciekawą ofertę. Cyfrowe wydanie gry na PlayStation 5 możecie zakupić za jedyne 285,08 zł w Playstation Store, wykorzystując do tego tanie doładowania 100 PLN lub 200 PLN do PSN. Przypominamy, że premiera Final Fantasy XVI na PS5 została zaplanowana na 22 czerwca 2023 roku.

Promocja na pre-order Final Fantasy XVI w PlayStation Store:

Uwaga! Przypominamy, że tym razem Square Enix zaskoczyło graczy nad Wisłą i zapowiedziało Final Fantasy XVI po polsku. Będzie to pierwsza odsłona legendarnego cyklu z oficjalnymi napisami w naszym języku 🙂

Powyższą cenę uzyskacie wykorzystując do zakupu gry trzy karty podarunkowe o wartości 100 PLN i dopłacając pozostałe 39 zł inną metodą płatności w PS Store. Możecie również skorzystać z innego wariantu doboru giftcardów (200 PLN + 100 PLN):

Podane ceny uwzględniają prowizję za płatność BLIKiem.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.


Jak kupić taniej Final Fantasy XVI w PlayStation Store

Aby zakupić Final Fantasy XVI taniej, wystarczy że będziecie postępować zgodnie z poniższą instrukcja:

Krok 1. Kup w sklepie Kinguin karty podarunkowe do PS Store o łącznej wartości 300 zł:

Krok 2. Zakupione giftcardy aktywuj na swoim koncie PlayStation Network. Zaloguj się w przeglądarce, kliknij w avatar konta (prawy górny róg strony), a następnie naciśnij przycisk Wykorzystaj kod.

Krok 3. Kup Final Fantasy XVI (PS5) wykorzystując 300 PLN z konta PSN. Brakujące 39 zł dopłać inną metodą płatności. Ostateczna cena za pre-order najnowszej odsłony serii FF wyniesie 285,08 zł.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.