«

»

FINAL FANTASY XIII & XIII-2 Bundle za 38,62 zł w G2A

3% cashbacku z kodem LOWCYGIER

FINAL FANTASY XIII & XIII-2 BUNDLE Steam Key GLOBAL – 38,62 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi jeszcze opłata za płatność.

 • W instant gaming za ~32pln

 • HighScoreZ

  warto?

  • W przypadku XIII masz ok 40-50h bardzo liniowej zabawy przez pierwsze pół gry. IMHO gra mimo bolączek jest całkiem przyjemna, a historia mimo skomplikowania całkiem niezła. Gra nie wymaga bardzo grindowania, progres w przeciwieństwie do innych części seri jest bardziej naturalny.

   XIII-2 jest dziwne. Usprawniono walkę, dodano bardziej otwarte lokacje, które są mniejsze niż w XIII ale można się między nimi teleportować w każdej chwili. Natomiast postacie… Noel w sumie daje radę i jest postacią całkiem ciekawą, Serah natomiast to najnudniejsza postać z całej serii. Szczerze powiedziawszy to wszelkie jej monologi po cutscenkach po prostu usypiają. Sama gra na jakieś 30h.

   Za te 40 zł można wyciągnąć od ok 70 do 150h zabawy o ile nie będzie Ci przeszkadzać stylistyka. Jeszcze jedno obie gry nie są technicznym majstersztykiem jeśli chodzi o porty na PC, ale problemy da się ograniczyć(odpowiednie poradniki masz na steamcommunity i pcgamingwiki).

   • Od siebie tylko dodam – 13stka mimo wielu minusów posiada jeden z lepszych endgamów w serii – fabułe (liniową część) można zamknąć w te 50-60h, ale potem jest jeszcze luźno 100h zabawy, żeby skończyć resztę i zabić największego żółwia 😉

    13-2 za to ma ciekawą fabułę (zdecydowanie najlepsza z całej trylogii), jednego z lepszych „głównych złych” z całej serii, za to w kategorii end game jest wyjątkowo… średnia. Dodatkowe bossy można zabić jeszcze przed wymaxowaniem postaci, a reszta grindu jest zrobiona dziwnie. Więcej jest expienia dodatkowych potworków do party niż faktycznie robienia czegoś ciekawego.

    Ogólnie jak lubisz fajnale to jak najbardziej warto 😉

   • HighScoreZ

    dzięki za info

 • Paweł Koczur

  Ja sie poddałem po 63h gry, a żeby było mało to już był przedostatni boss i sam koniec gry. Gra liniowa do bulu, cała gra to walka i grafika. Fabuła miewa zrywy poczym znowu walka, walka, walka… Nie zrozum mnie źle fabuła jest o.k , ale walki jest zdecydowanie za dużo. Dwa kroki i walka…. i tak przez ok 50h gry. Ja zmuszałem się do grania po ok 20-25h licząc że tuż za rogiem będzie petarda i łał ale jak napisałem wcześnieś to były sporadyczne i krutkie zrywy… Cena za pakiet jest ok, ale czy warto…ja bym drugi raz jej nie kupił (licznik godzin podbity do 63 ponieważ kilkukrotnie zasnołem grając wieczorową porą – taka zabawa)

 • Paweł Koczur

  Ja sie poddałem po 63h gry, a żeby było mało to już był przedostatni
  boss i sam koniec gry. Gra liniowa do bulu, cała gra to walka i grafika.
  Fabuła miewa zrywy poczym znowu walka, walka, walka… Nie zrozum mnie
  źle fabuła jest o.k , ale walki jest zdecydowanie za dużo. Dwa kroki i
  walka…. i tak przez ok 50h gry. Ja zmuszałem się do grania po ok
  20-25h licząc że tuż za rogiem będzie petarda i łał ale jak napisałem
  wcześnieś to były sporadyczne i krutkie zrywy… Cena za pakiet jest ok,
  ale czy warto…ja bym drugi raz jej nie kupił (licznik godzin podbity
  do 63 ponieważ kilkukrotnie zasnołem grając wieczorową porą – taka
  zabawa)
  FF VIII, IX i X zdecydowanie lepsze ( w FF VII nie grałem, ale podobno też dobra 8P)

 • Szkoda, że w jednym kluczu, bo brakuje mi tylko XIII-2, niedawno ktoś sprzedawał na Bazarku za 2 dychy, ale się spóźniłem.