«

»

Far Cry 5 za 187,10 zł w SCDkey

Cena z kodem zniżkowym 3%SKsvip

Far Cry 5 Uplay CD Key – EUR 44.52 (187,10 zł)

 • to już lepiej dopłacić 2 zł i mieć w pudełku xdd

  • Fajne te wpisy sponsorowane. Na łowcach udawać promocje za 2 zł. Sam kupiłem normalnie w sklepie w dniu premiery za 189.99.

  • Dokładnie, też kupiłem pudełko za 189 😀

 • Poza tym, na Voidu jest cały czas za ~176zł(42 euro) z kodem FARCRYVOIDU

  • dob3k

   Na Gamivo jest jeszcze taniej (169.91 zł) z kodem AKSFC5.

   • A to nawet nie wiem, z reguły omijam tych z prowizją za płatność 😛

  • Chciałem dziś wziąć na Voidu z kodem. Z dwóch różnych kont paypal mi wywaliło błąd płatności (jeden rano zaś drugi wieczorem). Na obu kontach nie mogę już wykorzystać kodu zniżkowego zaś płatność z normalną ceną przechodzi do ostatniego etapu bez problemu. Trochę słabo. Poczekam kilka dni na jakąś dobrą ofertę gdzie indziej.

 • Heniu

  Okazja jak cholera. 200zł za grę PC 😀

  • Witamy w 2018, niestety.

   • Marcin Walenta

    To się niestety może odbić czkawką wydawcom.
    Mnie na przykład nie stać wydać na grę 200zł, w dodatku bez dema żeby sprawdzić czy mi to będzie sprawnie działać.
    Tak że ja żegnam rok 2018 i powitam FarCry 5 pewnie gdzieś w okolicach 2019-2021, kiedy będzie w konkretnych przecenach.
    Bardzo mnie ciekawi ta gra, ale hype nie jest w stanie założyć mi opaski na oczy i zmusić do wydania tak chorej sumy na gierkę.
    Nie jestem jedyny z takim podejściem, a z tego co wiem, to jak w branży filmowej – liczy się ile gra zarobi na otwarciu, później mimo fanowskiego uwielbienia gra może się zwyczajnie nie zwrócić w terminie.
    I może za dwa lata wydawca dostanie ode mnie kasę za grę, ale nie za premierę.
    Zresztą z tak pragmatycznym podejściem nie mogą się dziwić również mojej chłodnej kalkulacji i temu, że jeśli będzie dostępna na legalnych sklepach z kluczami, to prędzej tam wydam pieniądze.

    • FC5 bije rekordy sprzedaży więc raczej się nie odbije nikomu czkawką.

     Problem polega na tym, że ludzie jak zwykle dali sobie wmówić durnowate tłumaczenia typu, że piractwo jest duże więc cen gier rosną. Odkąd jest denuvo i gry – spójrzmy prawdzie w oczy – ukraść się nie da to ceny z każdą premierą AAA rosną.

     To nagle piractwa nie ma i też muszą być ceny wysokie, bo? No chyba wiadomo dlaczego.

     To samo z cyfrową dystrybucją. PS4 i XO to podejrzewam ostatnia generacja gdzie są płyty bez DRM w postaci aktywacji bo SONY i M$ widzą jak to się im nie opłaca skoro na PC ktoś płaci za grę 200 zł i jej nie może nawet sprzedać jak będzie miał taką ochotę.

     Po któreś tam, gra której nie mogę sprzedać za 200 zł? Nie dziękuję, 150 za AC:O jeszcze mogłem dać bo to mój górny limit ile MOIM ZDANIEM gra powinna kosztować na premierę na PC.

     I jeżeli ktoś ma zamiar pisać jakieś debilizmy typu, że w DE i UK są po 60€ gry i polska to kraj trzeciego świata to niech po prostu wydawca gry w PL nie wydaje gry wcale. Przynajmniej nikt nie poczuje się oszukany, a ludzie i tak kupią na steam czy w keyshopie jeżeli będą chcieli.

  • Ni No Kuni II też 180 zł stoi w „promocjach”. Tytuł ograłem na konsoli, w pudełku, już sprzedane, bo gra nie spełniła zupełnie moich oczekiwań, takie 7/10 z historią, która za pół roku całkiem wyleci mi z głowy.

   Nie wyobrażam sobie płacić po 200 zł za jednorazowe klucze.

   • GoracyMarian

    Ale Far Cry 5 jak kupisz box to jak chcesz skorzystać z online to i tak musisz potwierdzić klucz. Czyli odsprzedajesz potem wersję box bez multiplayer’a? Czy jak?:P

    • Na konsoli nie masz klucza online w pudelku. Gra dziala z plyty bez zadnych kluczy i do tego nawiązuje.

     Na PC to fakt. Nie ma znaczenia czy kupi sie gre w pudelku czy sam klucz. Obie wersje sa jednorazowe.