Fallout 76_ The Pitt za darmo

Fallout 76 tanio w Kinguinie. F76 za symboliczne 1 zł!

Łowcy, jeśli wcześniej wykorzystaliście już swój darmowy trial Prime Gaming, a mimo to chcecie sprawdzić najnowszą odsłonę serii Fallout, to warto skorzystać z oferty sklepu Kinguin. Wykorzystując specjalny kod zniżkowy, możecie zakupić tanio Fallout 76 na PC. Tytuł w postaci klucza do sklepu Microsoft Store dostępny jest za symboliczną złotówkę!

Cena z kodem zniżkowym BIG14

Podana cena uwzględnia prowizję za płatność BLIKiem.


Odbierz Fallout 76: The Pitt na PC za darmo

Łowcy, przypominamy ze nadal możecie skorzystać z październikowej oferty Prime Gaming. W ramach subskrypcji odbierzecie aż 7 gier PC, w tym Fallout 76: The Pitt za darmo. Aby otrzymać podane produkcje bezpłatnie, wystarczy skorzystać z promocji na darmowy trial Prime Gaming w polskim oddziale sklepu. Zapewni on aż 30 dni dostępu do abonamentu bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.