Fallout 76_ The Pitt za darmo

Fallout 76 na PC tanio w Kinguinie. Gra Bethesdy w cenie paczki żelek! (akt.)

Łowcy, jeśli nie chcecie skorzystać z październikowej oferty Prime Gaming, bo wolicie unikać abonamentów, a mimo to ciekawi Was F76, to mamy dla Was specjalną okazję. W cyfrowym sklepie Kinguin możecie zakupić tanio Fallout 76: The Pitt. Tytuł w postaci klucza do sklepu Microsoft Store kosztuje jedyne 2,33 zł!

Aktualizacja 2

Fallout 76 ponownie dostępny tanio w ofercie sklepu Kinguin!

Cena z kodem zniżkowym OCTOBER14

Podana cena uwzględnia prowizję za płatność BLIKiem.


Jak otrzymać Fallout 76: The Pitt na PC za darmo?

Jeśli jednak Amazon Prime nie jest Wam obcy, to nadal możecie skorzystać z październikowej oferty Prime Gaming. W tym miesiącu otrzymacie aż 7 gier PC, w tym Fallout 76: The Pitt za darmo. Aby odebrać wspomnień tytuły bezpłatnie, wystarczy skorzystać z promocji na darmowy trial Prime Gaming w polskim oddziale sklepu. Dzięki niemu dostaniecie 30 dni dostępu do usługi bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.