Promocja na En Garde!

Dzisiaj premiera En Garde! na PC. Sprawdź gdzie kupić tanio perełkę Steam Next Fest

Premiera En Garde! na PC już za nami. Demo gry było jedną z najpopularniejszych atrakcji Steam Next Fest, więc fani produkcji niezależnych mieli spore oczekiwania. Studencki projekt, który trafił na platformę Valve, może się aktualnie pochwalić wynikiem 75/100 Metascore na portalu Metacritic. W naszym mini-zestawieniu znajdziecie najlepsze oferty na tanie En Garde! na Steam.

Najlepsze promocje na En Garde! na Steam

Łowcy, jeśli jesteście zainteresowani produkcją studia Fireplace Games, to poniżej umieściliśmy najtańsze oferty na tanie klucze Steam z grą En Garde! Przypominamy, że produkcja została ciepło przyjęta przez recenzentów i uzyskała całkiem niezłe 75/100 Metascore na portalu Metacritic.

Promocja na En Garde!

Co wiemy o En Garde! na PC?

En Garde! to przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w rolę awanturniczki imieniem Adalii de Volador. Nasza protagonista staje do wali z żołnierzami Count-Duke’a wykorzystując do tego swoje umiejętności związane z fechtunkiem oraz wybrane elementy środowiska, pozwalające na sporą dowolność w ramach improwizacji. Każdy z recenzentów chwali fundamenty rozgrywki. Zgodnie stwierdzają, że mechanika walki to najsilniejszy element całej produkcji.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.