Dwupaki z grami z serii Final Fantasy po niecałe 35 złotych w MMOGA

Final Fantasy III / Final Fantasy IV – Double Pack – 7.99 € (34,83 zł) – Steam
Final Fantasy VII / Final Fantasy VIII – Double Pack – 7.99 € (34,83 zł) – Steam
Final Fantasy XIII / Final Fantasy XIII-2 – Double Pack – 7.99 € (34,83 zł) – Steam

Dzięki za cynk Maciek.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Dwupaki z grami z serii Final Fantasy po niecałe 35 złotych w MMOGA"

 1. Kupowałem u nich raz, całkiem nie dawno. Po zapłaceniu okazało się, że chcą potwierdzenia mojej tożsamości w postaci skanu dowodu osobistego czy innego dokumentu, w celu weryfikacji płatności, zanim wyślą mi klucz. Jak napisałem, że tego nie zrobię i chcę zwrot pieniędzy, okazało się, że już tego potwierdzenia nie potrzebują i dostałem klucz. Na szczęście działał, ale radzę 2 razy się zastanowić zanim coś u nich kupicie.

  1. Przez tych k@#$@#$ straciłem kupon na ebayu. Nic już od nich nie kupię.

  2. Miałem podobnie, kupowałem 2 razy w przeciągu 10 minut. Za pierwszym razem bez problemu FF III+IV, za drugim FF XIII+XIII-2 i chcieli najpierw potwierdzenia telefonicznego(ani polski ani angielski numer nie przechodziły), a potem potwierdzenia ID. Nie wysłałem i chciałem refund. Odpisali, że mogą dać refund lub dokończyć transakcję bez sprawdzania ID.

 2. Cynk jest ode mnie. Nie miałem żadnych problemów ani dodatkowych weryfikacji. Kupowałem 2 paczki.

  1. Przy kupowaniu jednej paczki otrzymywałeś 1 klucz czy 2 klucze steam?

 3. kupiłbym z chęcią Final Fantasy XIII / Final Fantasy XIII-2 – Double Pack, ale mam już 5 jurków na Humble Walet aby kupić FF13, a jak nie kupie to znów nie będzie czego kupić w tym smutnym sklepie 😛

 4. Jak zobaczyłem tytuł newsa na RSS, pierwszą moją myślą było „ZOMG FF10!!!111”. Co za rozczarowanie…

 5. Miałem to samo. Po zakupie dostałem maila, że mam im wysłać zdjęcie dowodu i zdjęcie mnie jak trzymam dowód. Napisałem do nich na live i dostałem odpowiedź, że to oszustwo i nie ma z nimi powiązania, a swój zakup otrzymam za kilka minut.